Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Kontakt pro média

Fiedlerová Renata

Renata Fiedlerová

marketingová ředitelka

telefon+420 724 266 302

Tiskové zprávy

DigiZone.cz slaví 10 let, otevírá prémiový obsah

Včera

DigiZone.cz, nejlepší web o televizi a digitálním vysílání, oslavil své 10. narozeniny. Pro čtenáře si připravil speciální přílohu a odemčení prémiového obsahu.

Internet Info spouští nový server: 120na80.cz

2. 10. 2015

Komplexní informace o produktech a službách pro zdraví, databáze léků, lékáren i doplňků stravy – to je nový server 120na80.cz, který spustilo vydavatelství Internet Info.

Křišťálová Lupa 2015: boj o první příčky začíná

16. 9. 2015

Hlasování v jubilejním desátém ročníku ankety Křišťálová Lupa 2015 – Cena českého Internetu odstartovalo. Internetová veřejnost a odborná porota nyní vyberou z nominovaných internetových projektů ty nejzajímavější a nejužitečnější za uplynulý rok.

Desátý ročník ankety Křišťálová Lupa - Cena českého Internetu odstartoval

20. 7. 2015

Jubilejní desátý ročník ankety Křišťálová Lupa 2015 – Cena českého Internetu je tady. Ode dneška až do 28. srpna může internetová veřejnost na webových stránkách ankety nominovat své favority, a to hned třemi cestami – klasickým hlasovacím formulářem, formulářem pro provozovatele projektů a speciálním formulářem pro kategorii Data-driven počin.

Vítězem ankety Mobilní aplikace roku 2015 je Antivir a ochrana mobilu

18. 6. 2015

Absolutním vítězem v anketě Mobilní aplikace roku 2015 se stal Antivir a ochrana mobilu. Kromě nejvyšší ceny tvůrci aplikace získali ještě další dvě ocenění, a to v kategoriích Aplikace pro lepší svět a Nejlepší UX mobilní aplikace.

Slunečnice.cz: lepší vyhledávání, nová grafika

19. 5. 2015

Lepší vyhledávání, úprava struktury databáze programů, detailní přehled o osobním účtu, úplně nový e-shop a v neposlední řadě kompletně nová grafika včetně loga – to je nová Slunečnice.cz.

Podnikatel.cz a Měšec.cz vám poradí jak na daně snadno a rychle

19. 1. 2015

Vyplnit a podat daňové přiznání pro daň z nemovitostí a daň z příjmů je nyní mnohem jednodušší. Servery Podnikatel.cz a Měšec.cz pro své čtenáře totiž přichystaly přehledné daňové speciály, díky nimž mohou snadno a rychle vyplnit svá daňová přiznání s použitím připraveného interaktivního formuláře.

Křišťálová Lupa 2014: Projektem roku je Dámejídlo.cz

20. 11. 2014

V pražském Divadle Archa byly dnes večer slavnostně uděleny ceny ve 14 kategoriích ankety Křišťálová Lupa 2014 – Cena českého Internetu. První příčku v kategorii Projekt roku obsadilo DámeJídlo.cz, osobností roku se stal Josef Šlerka a nejlepší Marketingovou inspirací je facebookový profil Jaromíra Jágra.

Nejlepší firemní web má Pražská energetika, a. s.

7. 11. 2014

Vítězem 13. ročníku soutěže WebTop100 se stala Pražská energetika, jejíž web zabodoval u odborné poroty a stal se vítězem hlavního žebříčku. Byly rozdány také ceny v 11 oborových žebříčcích, 8 soutěžních kategoriích a 5 speciálních žebříčcích. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhlo včera v Konferenčním centru City.

STEM/MARK: Měšec.cz má největší vliv na osobní finance svých čtenářů

1. 10. 2014

Měšec.cz má největší vliv na osobní finance svých čtenářů a zároveň je nejdůvěryhodnějším serverem o osobních financích.