Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Pracovní pozice Account Manager

Pro naše servery, mezi které patří Lupa.cz, Root.cz, Měšec.cz a Podnikatel.cz, a konference, například Czech Internet Forum, E-Business Forum, BRANDstorming, i pro anketu Křišťálová Lupa hledáme zkušenou obchodnici/obchodníka.

Co tě u nás čeká:

  • aktivní získávání nových klientů 
  • řízení, realizace a rozvoj obchodních aktivit na svěřeném portfoliu klíčových klientů
  • příprava kalkulací a řešení s ohledem na potřeby klientů, jak pro online inzerci, tak i pro partnerství akcí (cca 40 akcí ročně)
  • práce s reklamními a redakčními systémy

Pokud máš zkušenosti z obchodu či online marketingu alespoň 1 rok, orientuješ se v online prostředí, máš obchodní myšlení, skvělé vyjadřovací a prezentační schopnosti a zájem se dále vzdělávat, pak jsi náš člověk.

Jsme jedna z nejstarších českých internetových společností (loni jsme oslavili dvacítku). Čeká tě u nás samostatná práce v neformální, pohodové atmosféře. Tipy a nápady pro svou práci můžeš sbírat mimo jiné i na našich vlastních konferencích a dalších akcích, kterých pořádáme okolo 40 ročně. Kanceláře máme přímo na metru Hradčanská.

Pokud si myslíš, že by tě práce u nás bavila, pošli CV a pár slov o sobě (co umíš, co tě baví, co máš rád/a) Monice na adresu monika.stejskalova@iinfo.cz