Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.Vážení uživatelé a obchodní partneři,

rádi bychom Vás touto cestou informovali, že s účinností k 1. 8. 2018 došlo k prodeji internetových portálů stahuj.cz, SW.cz a SW.sk společností Economia, a.s. na společnost Internet Info, s.r.o.

Společnost Internet Info, s.r.o. je jedna z nejstarších čistě internetových společností na českém internetu, když na trhu působí už od roku 1998 a vydává odborné internetové deníky (např. Lupa.cz, Měšec.cz, Podnikatel.cz) nebo provozuje různé internetové služby (Slunečnice.cz či NAVRCHOLU.cz).

Záměrem společnosti Internet Info, s.r.o. je i nadále plynule pokračovat v provozu všech zmíněných internetových portálů tak, aby uskutečněný prodej neměl žádné negativní dopady na jejich uživatele, obchodní partnery či jiné osoby tyto portály navštěvující či s nimi spolupracující. Proto v souvislosti s prodejem došlo mimo jiné k převodu nejrůznějších databází nezbytných pro provoz obou portálů.

Jelikož převedené databáze mohou obsahovat též osobní údaje ve smyslu obecného nařízení o ochraně osobních údajů, informuje tímto společnost Internet Info, s.r.o., jako nový správce dotčených osobních údajů, že veškeré informace o zpracování osobních údajů na zmíněných portálech lze nalézt zde: https://www.iinfo.cz/osobni-udaje/.

V případě, že si kterýkoliv uživatel, obchodní partner či jiný subjekt údajů nepřeje, aby jeho osobní údaje byly společností Internet Info, s.r.o. zpracovávány, může se na ni obrátit prostřednictvím níže uvedených kontaktních údajů. To platí i v případě, pokud by si přál uplatnit kterákoliv svá jiná práva, nebo měl jiné obecné dotazy.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci.


Internet Info, s.r.o.
Marek Antoš

T: +420 778 88 55 02
E: info@iinfo.cz