Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


10 let serveru Podnikatel.cz

Server Podnikatel.cz z vydavatelství Internet Info dnes slaví své 10. narozeniny. Za tu dobu vydal téměř 16 400 článků, které napsalo 192 autorů a čtenáři na ně zareagovali více než 23 tisíci diskuzními příspěvky. V odborné poradně pak položili téměř 23 tisíc dotazů.

23. 8. 2017

Podnikatel.cz jako jediný poskytuje na českém internetu ucelený přehled informací pro podnikatele. Radí začínajícím podnikatelům, sleduje změny pro již zaběhnuté podnikatele. Zároveň monitoruje všechny legislativní změny s dopadem na podnikání a nabízí ty nejširší databáze informací, které jsou informačně hodnotné pro podnikatele i odbornou veřejnost. 30. listopadu loňského roku změnil kompletně svůj vzhled a přešel na plnou responzivitu.

Na to, jak celý příběh Podnikatel.cz začal, vzpomíná šéfredaktor serveru Michael Hovorka ve svém článku

Podnikatel.cz se může pochlubit 452 tisíci čtenáři za měsíc, kteří zhlédnou 2,5 milionu stránek (zdroj: NetMonitor, RU,PV, 07/2017).

Projekt měření internetové návštěvnosti NetMonitor přešel od 1. července 2017 na novou metodiku Overnight, která přináší přesnější model výpočtu reálných uživatelů napříč platformami.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha

T: +420 724 266 302, E: renata.fiedlerova@iinfo­.cz, W: www.iinfo.cz 

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 1,8 milionu lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.