Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Kontakt pro média

Fiedlerová Renata

Renata Fiedlerová

marketingová ředitelka

telefon+420 724 266 302

Tiskové zprávy

Anketa Křišťálová Lupa – Cena českého Internetu startuje

16. 7. 2019

Server Lupa.cz dnes odstartoval nominace v anketě Křišťálová Lupa – Cena českého Internetu. Ta od roku 2006 hledá a oceňuje ty nejúspěšnější a nejzajímavější projekty, užitečné služby a výrazné osobnosti české internetové scény. Ode dneška až do 20. srpna mají široká veřejnost i odborná porota příležitost nominovat své favority. Ti nejúspěšnější pak postoupí do finálového hlasování.

Server Vitalia.cz slaví první desítku

11. 3. 2019

Vitalia.cz z vydavatelstvé Internet Info včera oslavila své první kulaté narozeniny. Sobě i svým čtenářům nadělila speciální přílohu. V ní se ohlíží 10 let nazpět a zároveň vyhlíží dalších 10 let.

STEM/MARK: Články na serverech Root.cz a Lupa.cz jsou skutečně odborné a nezávislé

4. 3. 2019

Root.cz a Lupa.cz, servery vydavatelství Internet Info, patří mezi nejdůvěryhodnější české IT servery a přinášejí svým čtenářům praktické a nezávislé informace. Vyplývá to z průzkumu českých serverů věnujících se IT, který provedla nezávislá agentura zaměřená na marketingové výzkumy STEM/MARK.

Podnikatel.cz je největší odborný server pro podnikatele v České republice

19. 2. 2019

V lednu letošního roku jej navštívilo téměř 948 tisíc reálných uživatelů. Ti zhlédli více než 3 miliony stránek (zdroj dat: NetMonitor, RU, PV, 01/2019).

DigiZone povede mediální analytik a expert na sociální média Filip Rožánek

18. 2. 2019

Novinář, mediální analytik a specialista na komunikaci na sociálních sítích Filip Rožánek od března nastupuje do vydavatelství Internet Info. Povede Digizone, specializovanou sekci serveru Lupa.cz, věnovanou dění na rozhlasovém a televizním trhu, digitalizaci vysílání a online videoslužbám.

Křišťálová Lupa 2018: Osobností roku je Jindřich Šídlo, Projektem roku Kingdom Come: Deliverance

22. 11. 2018

Ocenění Projekt roku ve 13. ročníku ankety Křišťálová Lupa – Cena českého Internetu získává hra vyvíjená českou společností Warhorse Studios Kingdom Come: Deliverance, Osobností roku se stává publicista a glosátor Jindřich Šídlo a Cenu popularity si odnáší internetová televize DVTV.

Hlasování v anketě Křišťálová Lupa 2018 – Cena českého Internetu vypuklo

20. 9. 2018

V pořadí již třináctý ročník ankety Křišťálová Lupa – Cena českého Internetu opět hledá své vítěze. Uživatelé internetu z řad široké veřejnosti i odborníci mají možnost ocenit své nejoblíbenější produkty a služby za uplynulý rok.

Internet Info rozšiřuje své portfolio o Stahuj.cz a SW.cz

26. 7. 2018

Vydavatelství Internet Info dále rozšiřuje své portfolio. Kupuje od mediálního domu Economia servery Stahuj.cz a SW.cz.

Anketa Křišťálová Lupa – Cena českého Internetu startuje

17. 7. 2018

Server Lupa.cz dnes odstartoval nominace v anketě Křišťálová Lupa, která už od roku 2006 hledá a oceňuje ty nejúspěšnější a nejzajímavější projekty, užitečné služby a výrazné osobnosti české internetové scény. Ode dneška až do 27. srpna mají široká veřejnost i odborná porota složená z významných osobností podnikatelského, mediálního a internetového světa příležitost nominovat své favority. Ti nejúspěšnější pak postoupí do finálového hlasování.

Ve vedení Internet Info končí Ján Simkanič, vedení přebírá Marek Antoš

25. 6. 2018

Po 18 letech končí své působení ve společnosti Internet Info, s.r.o. její dlouholetý výkonný ředitel Ján Simkanič. Každodenního řízení společnosti se znovu ujímá její zakladatel a jednatel Marek Antoš. Změna proběhne k 30. 6. 2018.