Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Kontakt pro média

Fiedlerová Renata

Renata Fiedlerová

marketingová ředitelka

telefon+420 724 266 302

Tiskové zprávy

Dvanáctý ročník ankety Křišťálová Lupa startuje

18. 7. 2017

Server Lupa.cz dnes odstartoval nominace v anketě Křišťálová Lupa, která už od roku 2006 hledá a oceňuje ty nejúspěšnější a nejzajímavější projekty, užitečné služby a výrazné osobnosti českého Internetu. Ode dneška až do 27. srpna má široká veřejnost příležitost nominovat své favority. Ti nejúspěšnější z nich pak postoupí do boje o nejvyšší příčky ve finálním hlasování.

Smart Banka je vítězem ankety Mobilní aplikace roku 2017

14. 6. 2017

Absolutním vítězem ankety Mobilní aplikace roku 2017 se stala aplikace Smart Banka. Kromě nejvyššího ocenění, které získává aplikace s největším počtem hlasů, tvůrci aplikace získali ještě další ocenění, a to v kategorii Klientský servis. Bodovaly i aplikace Stream.cz či Nevolejte.cz.

Vitalia.cz vyrostla meziročně na dvojnásobek, v kategorii Zdraví je druhá největší

7. 2. 2017

Půl milionu reálných uživatelů a dvojnásobný počet zhlédnutých stránek oproti loňskému roku, to jsou lednová čísla NetMonitoru pro server Vitalia.cz.

Letošní anketu Křišťálová Lupa ovládl Avast

1. 12. 2016

Ocenění Projekt roku v 11. ročníku ankety Křišťálová Lupa získal Avast za koupi AVG. Prvenství si odnáší i v kategorii Globální projekty českých tvůrců a do třetice zakladatelé Avastu Eduard Kučera a Pavel Baudiš získali ocenění Osobnost roku. Cenu popularity a vítězství v kategorii Zpravodajství získává internetová televize DVTV.

Nový Podnikatel.cz: přehledná titulka, praktičtí průvodci a responzivita

30. 11. 2016

Den před ostrým startem EET mění server Podnikatel.cz kompletně svůj vzhled. Nový web je plně responzivní a v téměř 10leté historii serveru jde o jeho třetí verzi.

Křišťálová Lupa 2016: hlasování odstartovalo

26. 9. 2016

Hlasování v jedenáctém ročníku ankety Křišťálová Lupa 2016 – Cena českého Internetu odstartovalo. Internetová veřejnost a odborná porota nyní vyberou z nominovaných internetových projektů ty nejzajímavější a nejužitečnější za uplynulý rok.

Lupa.cz: moderní design, responzivita a důraz na obsah

21. 9. 2016

Server o českém Internetu, Lupa.cz, se představuje v moderním pojetí, s ještě větším důrazem na obsah a s responzivním designem.

Křišťálová Lupa letos ve znamení cenzury internetu a s novými moderátory

27. 7. 2016

Slavnostní vyhlášení ankety Křišťálová Lupa 2016 – Cena českého Internetu se ponese ve znamení cenzury internetu a pašování internetových dat. Naznačuje to i nová znělka letošního ročníku, v níž se zároveň představují nové tváře, které diváky vyhlášením provedou.

Startuje jedenáctý ročník ankety Křišťálová Lupa

19. 7. 2016

Server Lupa.cz dnes odstartoval nominace v anketě Křišťálová Lupa, která už od roku 2006 hledá a oceňuje ty nejlepší projekty, služby a osobnosti české internetové scény. Ode dneška až do 28. srpna tak má široká veřejnost příležitost už po jedenácté nominovat své favority, nejúspěšnější z nich pak postoupí do boje o nejvyšší příčky ve finálním hlasování.

Vítězem ankety Mobilní aplikace roku 2016 je aplikace Můj Vodafone

15. 6. 2016

Absolutním vítězem ankety Mobilní aplikace roku 2016 se stala aplikace Můj Vodafone. Kromě nejvyššího ocenění, které získává aplikace s největším počtem hlasů, tvůrci aplikace získali ještě další ocenění, a to v kategorii Klientský servis.