Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Podnikatel.cz: Server Podnikatel.cz spouští vlastní kvalifikační kurzy a semináře

Odborný server Podnikatel.cz spouští zcela nový vzdělávací projekt. Pod názvem AKADEMIE Podnikatel.cz bude nabízet kurzy a semináře určené především pro podnikatele, živnostníky, účetní a širokou veřejnost. Účastníci historicky prvního kurzu získají jako bonus vstup na jeden seminář zdarma.

12. 5. 2009
Akademie Podnikatel - logo

Business server Podnikatel.cz spouští v rámci rozšiřování své činnosti zcela nový edukativní projekt AKADEMIE Podnikatel.cz (http://akademie.podnikatel.cz/), který formou kurzů a seminářů nabídne možnost průběžného zvyšování kvalifikace všem zájemcům o tento druh doplňování vzdělání.

Projekt Akademie přesně zapadá do vzdělávacího konceptu, který vydavatelství Internet Info v posledních letech zařadilo do své škály činností. Vedle odborných konferencí jednotlivých serverů a pravidelných školení, jež provozují server Root.cz a konzultační centrum Dobrý web, se náš projekt stává dalším pilířem tohoto podnikatelského záměru, upřesňuje Michael Hovorka, šéfredaktor serveru Podnikatel.cz.

Přehled vypsaných kurzů je k dispozici na webových stránkách Akademie stejně jako registrační formulář a přehled stálých i externích lektorů, kteří se na výuce budou podílet. V období měsíců červen až srpen 2009 se mohou zájemci přihlásit do kurzů na téma účetnictví pro začátečníky, managementu, základů marketingu či specializovaných daňových seminářů. Do budoucna hodlá Akademie spustit také rekvalifikační kurzy a rozšířit nabídku kurzů kvalifikačních.

Partnerem projektu je mBank, která pro účastníky Akademie připravila mimo jiné možnost získat podnikatelský účet s předem nabitým kreditem a řadu dalších výhod. Spolupráce se vzdělávacím projektem serveru Podnikatel.cz je pro nás určitě zajímavá. Svojí nabídkou totiž oslovujeme širokou skupinu podnikatelů, živnostníků. Navíc jsme rádi, že můžeme přispět k jejich dalšímu vzdělávání a tedy ke zvyšování úrovně celé podnikatelské sféry v České republice, dodává Pavla Renčínová, tisková mluvčí mBank CZ.

Dalšími partnery projektu jsou Institut rozvoje podnikání VŠE a Universita del Caffé, unikátní projekt podporovaný výrobcem prvotřídní kávy illy, který formou kurzů představuje kávovou kulturu do nejmenších detailů. Universita v rámci širší spolupráce nabídne účastníkům Akademie 20% slevu na své speciální kurzy o kávě.

Zároveň s tím startuje soutěž nesoucí motto: „Probuď v sobě Itala a vyhraj luxusní kávovar“. Podrobnosti k soutěži naleznou čtenáři na adrese http://akademie.podnikatel.cz/akcni-nabidky/soutez/. Hlavní důraz partnerství s Universitou je však kladen především na obsahovou spolupráci na téma umění přípravy a pití kávy do rubriky Manažerský život. Historii a růst obliby tohoto nápoje představuje například kávový speciál Svět espressa.

Aktuální informace ohledně vypsaných kurzů a seminářů jsou k dispozici také na stránkách sítě Facebook.com, pod odkazem http://www.facebook.com/pages/AKADEMIE-Podnikatelcz/78174512076.

Partneři AKADEMIE Podnikatel.cz:

mBank IDE - logo Illy - logo

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110, fax 244 003 220, mobil 724 064 994
E-mail: sebelova@iinfo.cz; /

O serveru Podnikatel.cz

(www.podnikatel.cz)

Podnikatel.cz je business server určený pro podnikatele, živnostníky a manažery malých a středních firem. Svým čtenářům přináší kompletní informační servis, aktuální zpravodajství ze světa podnikání, databáze zákonů, firem a úřadů státní správy, právní poradenství nebo manažerské rady pro úspěšný business.

Partnery jednotlivých sekcí serveru Podnikatel.cz jsou: The European Business Directory, Evropská databanka, a.s., Nakladatelství Sagit, a.s., Advokátní kancelář Pajerová & Šnajdrová, RAVEN EU Advisory, CCB – Czech Credit Bureau, a.s., B2M.cz s.r.o. a Marks & Spencer, Universita del Caffé.

O společnosti Internet Info, s.r.o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z nejvýznamnějších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Podnikatel, Root, DigiZone, Vitalia, Bomba, Slunečnice), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.