Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Anketa Mobilní aplikace roku 2013 odstartovala

Dnešním dnem odstartoval třetí ročník ankety Mobilní aplikace roku 2013. Své oblíbené mobilní aplikace mohou vývojáři i široká veřejnost nominovat do konce března, následovat bude hlasovací fáze.

4. 3. 2013

Nezávislá podnikatelská síť TUESDAY Business Network vyhlašuje 3. ročník ankety Mobilní aplikace roku. Široká veřejnost – samotní uživatelé mobilních aplikací i vývojáři mají nyní příležitost nominovat své nejoblíbenější mobilní aplikace a podpořit tak svým hlasem autory projektů. Nominace probíhá v období od 4. do 31. března prostřednictvím online formuláře na stránkách www.aplikaceroku.cz nebo pomocí mobilní aplikace. Odborná porota následně zkontroluje správné zařazení nominovaných aplikací v jednotlivých kategoriích a veřejnost svým hlasováním nakonec určí finální pořadí každé kategorie.

Nominovat a posléze hlasovat je možné v těchto kategoriích:

  • Aplikace pro lepší svět
  • Cestování a doprava
  • Finance
  • Hry, zábava a volný čas
  • Business
  • Média
  • Vzdělání a kultura

Hlasovat se bude od 22. dubna do 19. května 2013. Aplikace, která získá absolutně nejvyšší počet hlasů, se stane Mobilní aplikací roku 2013. Své ceny bude letos udělovat i odborná porota. Ta vybere aplikaci s nejlepším User Experience a udělí zvláštní Cenu odborné poroty.

Výsledky ankety budou vyhlášeny 12. června 2013 na setkání COMMUNICATION WEDNESDAY. Vývojář Mobilní aplikace roku 2013 získá bannerovou kampaň na serverech společnosti Internet Info v hodnotě 150 000 Kč.

Hlavním partnerem akce je společnost T-Mobile. Dalšími partnery jsou Crazy Tomato, a ExperienceU. Mediálními partnery jsou Androidmarket.cz, Dotekománie.cz, Lupa.cz a SmartMania.cz. Produktovým partnerem je společnost uLikeIT. Akce je uskutečněna v produkci společnosti Internet Info a pořadatelem je nezávislá podnikatelská síť TUESDAY Business Network.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6
T: +420 277 004 631, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 1,8 milionu lidí měsíčně.
Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.

TUESDAY Business Network je sdružení poskytující platformu pro setkávání, navazování kontaktů a sdílení informací mezi podnikateli, investory a profesionály v oblasti technologií a inovací. Je pořadatelem řady odborných seminářů a konferencí zaměřených na využití technologií v praxi.