Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Bomba.cz: Videoserver Bomba.cz slaví první výročí soutěží o lístky na festival v Českém Krumlově

Komunitní server Bomba.cz, centrum sdílení nejzajímavějších videospotů českého internetu, slaví první narozeniny. Pro své uživatele připravil v rámci výročí soutěž o vstupenky na koncerty mezinárodního festivalu v Českém Krumlově.

13. 7. 2009

Komunitní projekt Bomba.cz zaměřený na aktuální fenomén dnešního internetu, tedy na videoobsah, se za rok své existence stal jedním z nejoblíbenějších video-rozcestníků českého internetu. Bomba.cz mimo jiné disponuje jednou z nejobsáhlejších databází roztříděných videoklipů u nás. Rekordní návštěvnosti dosáhl server v březnu 2009, kdy jeho stránky navštívilo téměř 150 tisíc reálných uživatelů, kteří shlédli přes 2 miliony stránek.

Jsme rádi, že se nám se serverem Bomba.cz podařilo zachytit stále rostoucí vlnu obliby videa na internetu. V průběhu celého roku jsme představili uživatelům řadu obsahových novinek. Jednou z nich je například samostatná sekce Erotika, kam jsou ukládána v současné době tolik oblíbená videa s lechtivým obsahem, upozorňuje Aleš Miklík, vedoucí redakcí společnosti Internet Info, a dodává: Je také zajímavé sledovat, jak se aktuální dění z politické nebo kulturní scény u nás i ve světě projevuje na obsahu serveru. Uživatelé například pružně reagovali v souvislosti s kauzou létajících vajíček nebo také s úmrtím českých i světových hvězd.

Srovnání vývoje návštěvnosti serverů Bomba.cz, N-Joy.cz a Zkouknito.cz

(RU; červenec 2008 – květen 2009)

Bomba.cz - 1. rok

logo Cesky Krumlov

K prvnímu výročí připravil server Bomba.cz ve spolupráci s Mezinárodním hudebním festivalem Český Krumlov druhý ročník soutěže o vstupenky na některý z festivalových koncertů. Ve hře jsou dva zajímavé koncerty. V prvním se představí dvě české stálice Karel Gott a Eva Urbanová, druhý láká na muzikálové hvězdy americké Broadwaye. Soutěž na stránkách www.bomba.cz trvá do 19. července 2009.

Nejsledovanější částí celého serveru je jednoznačně sekce Hudba, jejíž součástí je kromě členění skladeb podle názvu a interpreta také samostatná hitparáda. Statistiky serveru sledují mimo jiné nejaktivnější uživatele, kteří přidali řádově stovky videí. Nejvíce, téměř 1800 spotů, má na svém kontě uživatel s nickem vendik644. Server Bomba.cz se prezentuje také prostřednictvím sociálních sítí. Na známém Facebook.com existuje například stránka Bomba video denně, na niž redakce vybírá ta nejlepší videa z celého serveru.


Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Jarešová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. 277 004 630, 600 fax 277 004 601
E-mail: hana.jaresova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Bomba.cz

Bomba.cz je nový komunitní videoportál, který umožňuje sdružovat ta nejlepší videa z celého internetu na jednom místě. Svým uživatelům nabízí kvalitní videospoty a řadu doplňkových komunitních služeb. Ke zhlédnutí je aktuálně k dispozici přes 14 tisíc videospotů.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.