Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Computer.cz: nový internetový obchod s výpočetní technikou

Praha, 23. listopadu – Do ostrého provozu byl spuštěn nový internetový obchod s výpočetní technikou Computer.cz. Svým zákazníkům nabízí za příznivé ceny několik tisíc produktů - od počítačových komponent až po digitální fotoaparáty.

23. 11. 2004

Computer.cz (www.computer.cz) je internetovým obchodem zaměřeným na počítačový hardware. V přehledném katalogu zboží zákazníci najdou tisíce položek, od drobných součástek, přes velké komponenty, až po celé počítačové sestavy. Nabídku doplňují kapesní počítače, digitální fotoaparáty, DVD, ale také specializovaný spotřební materiál a software. Samozřejmostí jsou velice příznivé ceny.

Computer.cz je čistě internetový obchod, bez kamenné prodejny. Platit je možné na dobírku nebo proforma fakturou. Doprava zboží se realizuje buď kurýrní službou nebo prostřednictvím zásilkových společností Danzas a PPL po celé České republice.

Internet Info tento nový obchod provozuje ve spolupráci se společností Ferrudun, s.r.o., na jejímž technologickém řešení byl e-shop postaven a která zajišťuje veškeré logistické zázemí.

Provozování takto velkého obchodu jako Computer.cz je pro nás novou zkušeností, protože hlavním těžištěm našeho portfolia zatím byly zpravodajské servery nebo analytické a konzultační služby. Po dvou měsících testovacího provozu se zdá, že by toto rozšíření našich aktivit mohlo být velice úspěšné, hodnotí spuštění nového obchodu Ján Simkanič, product manager Internet Info.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Ján Simkanič, product manager
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 123,110, fax 244 003 220
E-mail: simkanic@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O společnosti Internet Info, s. r. o.
Společnost Internet Info, s.r.o., provozuje v českém Internetu 10 obsahových serverů, mezi něž patří například Lupa, Měšec, Root, Navrcholu, Slunečnice a další. Pod značkou Dobrý web se také věnuje konzultacím v oblasti webových služeb. V posledních třech letech se pravidelně umisťuje v přehledu nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední a východní Evropě FAST 50, dvakrát dokonce na prvním místě v rámci České republiky.