Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


DigiZone.cz slaví 10 let, otevírá prémiový obsah

DigiZone.cz, nejlepší web o televizi a digitálním vysílání, oslavil své 10. narozeniny. Pro čtenáře si připravil speciální přílohu a odemčení prémiového obsahu.

6. 10. 2015

DigiZone.cz, server vydávaný Internet Info, vstoupil do druhé dekády své existence. Na 10. narozeniny na serveru upozorňuje narozeninové logo. Pro čtenáře redakce připravila speciální přílohu s texty a grafikou, tzv. longform, která nabízí průřez nejdůležitějšími událostmi televizní digitalizace za jednotlivá léta od roku 2005 do loňska. Čtenáři v něm zjistí, jak se měnil počet volně šířených, terestricky vysílajících televizních stanic na českém trhu, sledovanost televizí, které se nechají měřit peoplemetry, pokrytí digitálním signálem a mohou si přečíst zajímavé výroky z let, kdy se teprve budoval nový digitálně-televizní trh. 

U příležitosti kulatých narozenin získávají čtenáři jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma prémiový obsah, a to až do 18. října. Denně se tak dostanou k unikátním článkům, rozhovorům, recenzím a přehledům televizních a rozhlasových přijímačů i nejpodrobnějším datům o televizní sledovanosti na českém internetu, a to včetně archivních článků.

Partnerem narozenin je společnost Samsung. 

Za prvních 10 let přinesl pod vedením šéfredaktora Jana Potůčka čtenářům téměř 40 tisíc článků a aktualit z televizního světa a nabídl velké množství praktických katalogů (v současné době to jsou katalogy televizních a rozhlasových stanic, vysílačů, prodejců televizní techniky i servisních a montážních firem). DigiZone.cz navštíví 107 tisíc reálných uživatelů za měsíc. Ti zhlédnou 1,4 milionu stránek. 78 % čtenářů jsou muži, 39 % má vysokoškolské vzdělání, 35 % patří do skupiny A národní socioekonomické klasifikace a 40 % čtenářů má čistý měsíční příjem vyšší než 35 tisíc Kč.

Pro bližší informace prosím kontaktujte: Renatu Fiedlerovou,
marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha

T: +420 277 004 630, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz