Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


DigiZone.cz: Server DigiZone.cz již dva roky informuje o postupu digitalizace v Česku

Odborný server DigiZone.cz slaví své výročí rekordní návštěvností. Po dvou letech od spuštění přesáhla návštěvnost serveru hranici 100 tisíc reálných uživatelů. Pro čtenáře je kromě každodenní dávky digitálních informací a předvánoční soutěže připravena rozšířená podoba dvou speciálních příloh – o satelitní televizi a IPTV.

10. 12. 2007

Zpravodajský server DigiZone.cz už dva roky přináší svým čtenářům pravidelný informační servis, zaměřený na problematiku přechodu na digitální televizní vysílání v České republice. Své narozeniny oslavil rekordem v návštěvnosti. V září i říjnu navštívilo stránky serveru DigiZone.cz více než 100 tisíc reálných uživatelů za měsíc. Počet shlédnutých stránek se rychle blíží hranici jednoho milionu.

Vývoj návštěvnosti serveru DigiZone.cz

(listopad 2005 – září 2007, reální uživatelé)

DigiZone - graf návštěvnosti

Úspěšná návštěvnost serveru DigiZone.cz nás velice těší. Ale není pro nás jediným měřítkem toho, že existence serveru má smysl. Tím jsou především spokojení čtenáři, kterým poskytneme radu, jak reagovat v konkrétní situaci nebo jak vyřešit konkrétní „digitální“ problém, upřesňuje šéfredaktor pořadatelského serveru DigiZone.cz Jan Potůček. I proto jsme pro čtenáře připravili další nadílku informací, které rozšiřují již dříve publikované speciální přílohy o IPTV a o satelitní televizi v ČR.

příloze o IPTV, tedy o televizi přes internetový protokol, jsou aktualizovány především programové nabídky jednotlivých operátorů, které se v průběhu celého roku měnily. Čtenáři teď v příloze najdou opravdu vše, co se týká IPTV, včetně přehledu všech společností, které tuto službu nabízejí, přehledu s jednotlivými programovými balíčky a jejich ceníky a kontaktů na zákaznická centra. Stejným způsobem byl upraven i speciál o digitální satelitní televizi v ČR. Zájem o placené satelitní služby, především pak o platformu Digi TV, nebývale roste a konkurenční boj vede jednotlivé společnosti k zařazování nových programů a úpravě ceníků. O ty je nyní příloha rozšířena.

Dalším dárkem pro čtenáře je Předvánoční digitální kvíz, v němž na dvanáct vylosovaných šťastlivců čekají zajímavé ceny, včetně tří set-top-boxů, které do soutěže věnovala společnost Mascom. Na správné odpovědi čeká redakce do úterý 18. prosince. Výsledky soutěže budou zveřejněny o dva dny později, tedy v pátek 21. prosince 2007.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110; fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

DigiZone.cz

DigiZone.cz je specializovaný zpravodajský server o digitálním vysílání. Je určen všem, kteří se zajímají o projekt digitalizace v České republice. Jako jediný český server na jednom místě soustřeďuje aktuální a zasvěcené zpravodajství, informace o technických vlastnostech a programové náplni vysílání, mapy pokrytí digitálním signálem, obsáhlou databázi set-top-boxů a další důležité informace ze světa digitálního vysílání.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

Společnost Internet Info, s.r.o., je pátou největší mediální společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.