Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


DigiZone.cz: Vyfoťte výměnu antény na vysílači Žižkov a vyhrajte set-top-box

Všichni, kdo rádi fotí, mají nyní příležitost zúčastnit se zajímavé soutěže. Pro své čtenáře ji přichystal zpravodajský server DigiZone.cz ve spolupráci s Českými Radiokomunikacemi. Autor nejlepší fotografie z výměny televizní antény na žižkovském vysílači v Praze získá set-top-box pro příjem zemského digitálního signálu.

3. 10. 2008

Server DigiZone.cz ve spolupráci s Českými Radiokomunikacemi vypisuje soutěž o nejlepší fotografie z výměny televizní antény na vysílači Praha – město (Žižkov). Soutěž proběhne ve dvou kategoriích: nejlepší jednotlivá fotografie a soubor fotografií (do maximálního počtu šesti snímků). Zúčastnit se mohou všichni zájemci bez omezení věku.

Podmínkou účasti v soutěži je zaslání fotografií ve formátu JPG o maximální šířce 1000 bodů, které zachycují výměnu anténních systémů na žižkovském vysílači speciálním dvourotorovým vrtulníkem Kamov Ka-32. Snímky s úplným jménem autora a kontaktní adresou zasílejte nejpozději do pátku 11. října 2008 na adresu redakce@digizone.cz.

Zaslané snímky zhodnotí porota složená ze zástupců redakce serveru DigiZone.cz a Českých Radiokomunikací. Vítězové obou vyhlášených kategorií obdrží set-top-box Sencor SDB 1008T pro příjem zemské digitální televize. Pět dalších nejlépe hodnocených účastníků v každé kategorii pak tričko s logem serveru DigiZone.cz.

Jména vítězů a jejich snímky budou zveřejněny v podobě fotogalerie na internetových stránkách www.digizone.cz. České Radiokomunikace jako partner soutěže si vymezují právo použít soutěžní snímky pro vlastní potřebu.


Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Rošická, marketing a PR
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 406, 110, fax 244 003 220, mobil 602 285 817
E-mail: rosicka@iinfo.cz; /

O DigiZone.cz (www.digizone.cz)

DigiZone.cz je specializovaný zpravodajský server o digitálním vysílání. Je určen všem, kteří se zajímají o projekt digitalizace v České republice. Jako jediný český server na jednom místě soustřeďuje aktuální a zasvěcené zpravodajství, informace o technických vlastnostech a programové náplni vysílání, mapy pokrytí digitálním signálem, obsáhlou databázi set-top-boxů a další důležité informace ze světa digitálního vysílání.

O společnosti Internet Info, s. r. o. (www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.