Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


DigiZone.cz: Vyfoťte satelitní parabolu a vyhrajte plazmové televize a fotoaparát

Všichni, kdo s oblibou fotí, mají příležitost zúčastnit se fotografické soutěže o zajímavé ceny. Pro své čtenáře ji připravil server o digitalizaci DigiZone.cz ve spolupráci se společností SES Astra. Ve hře jsou dvě plazmové televize. Autor nejlepší fotografie, který vzejde ze všech soutěžících, pak obdrží fotoaparát Canon EOS 450D.

16. 3. 2009

Server DigiZone.cz ve spolupráci se společností SES Astra vypisují soutěž o nejlepší fotografie ve dvou kategoriích: individuální satelitní paraboly a paraboly, které jsou součástí kombinovaných společných televizních antén pro příjem zemské a satelitní digitální televize. Zúčastnit se mohou všichni zájemci bez omezení věku.

Podmínkou účasti v soutěži je zaslání fotografií ve formátu JPG o maximální šířce 1000 bodů, které zachycují výhradně paraboly nasměrované na družice Astra, tedy ne na satelitní služby, které využívají jiného operátora. Každý soutěžící může zaslat do jedné kategorie maximálně pět snímků. Snímky s úplným jménem autora a kontaktní adresou zasílejte nejpozději do soboty 28. března 2009 na adresu redakce@digizone.cz.

Zaslané snímky zhodnotí porota složená ze zástupců společnosti SES Astra a redakce serveru DigiZone.cz. Vítězové obou vyhlášených kategorií obdrží od partnera soutěže nový plazmový televizor Samsung PS42A417. Absolutní vítěz, který vzejde ze všech soutěžících, pak získá fotoaparát Canon EOS 450D v hodnotě 23 tis. Kč.

Jména výherců budou oznámena na odborné konferenci Kulatý stůl o digitalizaci, která se uskuteční v úterý 31. března 2009 v hotelu Jalta na Václavském náměstí v Praze. Jména jednotlivých výherců a jejich snímky pak budou zveřejněny ve středu 1. dubna 2009 v podobě fotogalerie na internetových stránkách www.digizone.cz. Společnost SES Astra jako partner soutěže společně se serverem DigiZone.cz si vymezují právo použít soutěžní snímky pro vlastní potřebu.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Andrea Bendáková, PR a marketing
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 117, 110, fax 244 003 220, mobil 724 173 457
E-mail: andrea.bendakova@iinfo.cz; /

O společnosti SES Astra

Astra_logo

SES ASTRA je předním satelitním systémem DTH (Direct-to-Home) na území Evropy. Flotila dnes zahrnuje 14 družic ASTRA a dvě družice SIRIUS. Celá soustava satelitů dnes zajišťuje služby pro více než 117 milionů domácností se satelitním přijímačem nebo kabelovým připojením. Přenáší celkem 2 500 analogových i digitálních televizních a rozhlasových kanálů. SES ASTRA dále prostřednictvím svých satelitů poskytuje multimediální, internetové a telekomunikační služby podnikům, vládním organizacím a úřadům. ASTRA a SIRIUS díky svým 55 kanálům ve vysokém rozlišení (HD – High Definition) přenášeným prostřednictvím satelitů dnes představují nejvýznamnější platformu pro přenos HDTV v Evropě. Družice ASTR A a SIRIUS pracují na orbitálních pozicích 19,2° vých., 28,2° vých., 23,5° vých. a 5° a 31,5° východní délky.

O DigiZone.cz (www.digizone.cz)

DigiZone.cz je specializovaný zpravodajský server o digitálním vysílání. Je určen všem, kteří se zajímají o projekt digitalizace v České republice. Jako jediný český server na jednom místě soustřeďuje aktuální a zasvěcené zpravodajství, informace o technických vlastnostech a programové náplni vysílání, mapy pokrytí digitálním signálem, obsáhlou databázi set-top-boxů a další důležité informace ze světa digitálního vysílání.

O společnosti Internet Info, s.r.o. (www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Pod hlavičkou sdružení TUESDAY Business Network pořádá odborné konference zaměřené na IT segment.