Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


DigiZone.cz: Vyfoťte výměnu antény na vysílačích Javořice a Ještěd a vyhrajte set-top-box

Všichni, kdo rádi fotí, mají nyní příležitost zúčastnit se v pořadí druhé fotosoutěže serveru DigiZone.cz a společnosti České Radiokomunikace. Autoři nejlepších fotografií z výměny televizní antény na jihlavském vysílači Javořice nebo na libereckém Ještědu získají set-top-box pro příjem zemského digitálního signálu.

3. 6. 2009
Soutěž - DZ

Server DigiZone.cz ve spolupráci s Českými Radiokomunikacemi vypisuje soutěž o nejlepší fotografie z výměny televizních antén na vysílačích Jihlava – Javořice a Liberec – Ještěd. Soutěž proběhne ve třech kategoriích: nejlepší jednotlivá fotografie, soubor fotografií (do maximálního počtu šesti snímků) a nejoriginálnější snímek. Zúčastnit se mohou všichni zájemci bez omezení věku.

Podmínkou účasti v soutěži je zaslání fotografií (ve formátu JPG o maximální šířce 1000 bodů), které zachycují výměnu anténních systémů na vysílači Javořice nebo Ještěd speciálním dvourotorovým vrtulníkem Kamov Ka-32. Snímky s úplným jménem autora a kontaktní adresou sbírá redakce do 20. června 2009 na adrese redakce@digizone.cz.

Vyhlášením soutěže navazujeme na úspěšný první ročník, v němž nám čtenáři v říjnu loňského roku zasílali snímky z výměny antény na vysílačích v Praze na Žižkově a na plzeňském Krašově, doplňuje šéfredaktor serveru DigiZone.cz Jan Potůček. Přehled vítězných fotografií z této akce je k dispozici v článku Fotosoutěž DigiZone.cz: podívejte se na vítězné snímky.

Zaslané snímky zhodnotí porota složená ze zástupců redakce serveru DigiZone.cz a Českých Radiokomunikací. Vítězové všech vyhlášených kategorií obdrží set-top-box Mustek T150 pro příjem zemské digitální televize. Jména vítězů a jejich snímky budou zveřejněny v podobě fotogalerie na internetových stránkách www.digizone.cz. Organizátor a partner soutěže si vymezují právo použít soutěžní snímky pro vlastní potřebu.Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. 277 004 630, 600, fax 277 004 601, mobil 724 064 994
E-mail: sebelova@iinfo.cz; /

O DigiZone.cz (www.digizone.cz)

DigiZone.cz je specializovaný zpravodajský server o digitálním vysílání. Je určen všem, kteří se zajímají o projekt digitalizace v České republice. Jako jediný český server na jednom místě soustřeďuje aktuální a zasvěcené zpravodajství, informace o technických vlastnostech a programové náplni vysílání, mapy pokrytí digitálním signálem, obsáhlou databázi set-top-boxů a další důležité informace ze světa digitálního vysílání.

O společnosti Internet Info, s. r. o. (www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.