Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Vše o IPTV na serverech DigiZone.cz a Lupa.cz

Zpravodajské servery DigiZone.cz a Lupa.cz společně připravily velké podzimní speciály věnované televiznímu vysílání přes internetový protokol, tzv. IPTV. Čtenáři tak získají kompletní souhrn informací o této moderní technologii, která se právě v tomto období začíná v České republice komerčně poskytovat.

5. 9. 2006

Speciální přílohy o IPTV, další platformě digitálního vysílání, připravily pro své čtenáře servery DigiZone.cz a Lupa.cz, které se věnují digitálnímu vysílání, Internetu a telekomunikacím. V obou přílohách budou soustředěna všechna aktuální témata týkající se této formy televizního vysílání, jež vedle zemské nebo satelitní digitální televize nabídne nejvíce interaktivních služeb pro diváka. Ten si tak bude moci sám určovat, co a kdy bude chtít sledovat.

Zaměřili jsme se především na technologickou stránku věci, protože v tom je server Lupa.cz tradičně silný. Čtenářům přinášíme podrobný popis fungování internetového televizního vysílání, souhrn jeho výhod a nevýhod nebo srovnání podmínek IPTV od různých poskytovatelů v České republice i v zahraničí, komentuje příspěvek serveru Lupa.cz k tomuto tématu jeho šéfredaktor Aleš Miklík.

Naopak server DigiZone.cz se zaměřil především na praktickou stránku věci. Svým čtenářům nabídne například konkrétní návody na to, jak postupovat pro získání příjmu IPTV. Nebude chybět ani otázka regulace tohoto sektoru televizního trhu nebo konkrétní cenové nabídky jednotlivých poskytovatelů.

Jan Potůček, šéfredaktor serveru DigiZone.cz k tomu dodává: Schyluje se k zajímavé bitvě dvou typů přenosu televizního vysílání. Telekomunikační společnosti nyní vstupují do prostoru, který dosud plně ovládali kabeloví operátoři. Ti se na oplátku pouští do dalších služeb, takže kromě připojení k Internetu začínají nabízet i pevné telefonní linky. Z takového konkurenčního boje by měl profitovat především zákazník.

Spuštěním obou příloh však nic nekončí, budou totiž pravidelně aktualizované a doplňované o nové informace. Průběžně budou aktualizovány například přesné programové nabídky nebo ceníky jednotlivých poskytovatelů.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Hana Šebelová, PR a marketing
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110 fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

DigiZone.cz
DigiZone.cz je specializovaný zpravodajský server o digitálním vysílání. Je určen všem, kteří se zajímají o projekt digitalizace v České republice. Jako jediný český server na jednom místě soustřeďuje aktuální a zasvěcené zpravodajství, informace o technických vlastnostech a programové náplni vysílání, mapy pokrytí digitálním signálem, obsáhlou databázi set-top-boxů a další důležité informace ze světa digitálního vysílání.

Generálním partnerem serveru DigiZone.cz je společnost Radiokomunikace.

Lupa.cz
Lupa.cz je jeden z nejstarších a nejznámějších specializovaných zpravodajských serverů na českém Internetu. Jádrem jeho obsahu jsou původní denní komentáře z oblasti Internetu a telekomunikací se zvláštním zřetelem na problematiku poskytovatelů připojení, internetového obsahu, marketingu a e-commerce.

O společnosti Internet Info, s. r. o.
Společnost Internet Info, s.r.o., je pátou největší mediální společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.