Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


DigiZone.cz a Měšec.cz: Digitální a finanční speciál k mistrovství světa ve fotbale

Zpravodajské servery DigiZone.cz a Měšec.cz připravily speciální přílohy o mistrovství světa ve fotbale 2006. V soutěži o tři set-top-boxy, která fotbalový šampionát doprovází, budou moci čtenáři navíc vyhrát kvalitní přijímače digitálního vysílání, které „Umí dobře česky“.

5. 6. 2006

Servery DigiZone.cz a Měšec.cz připravily pro své čtenáře speciální přílohy Fotbal a digitální vysílání a Fotbal a peníze. Jak názvy napovídají, půjde v obou případech o komplexní informační přehled o fotbalovém mistrovství zaměřený na specifickou problematiku – v prvním případě jde o novinky ze světa digitálního vysílání, v případě druhém o zajímavosti finančního charakteru. Mistrovství světa v kopané začíná v pátek 9. června, finálový zápas zakončí turnaj 9. července 2006, během této doby budou obě přílohy doplňovány o aktuální informace.

Ve fotbalové příloze na serveru Měšec.cz najdou příznivci kulatého míče praktické informace spojené s návštěvou některého z utkání a další zajímavosti. Kromě ceny vstupenek, dopravy a ubytování v místě konání šampionátu nebo podrobností o cestovním pojištění, nebudou chybět ani údaje o možnosti sázení nebo české fotbalové reprezentaci.

Tento finanční servis doplňují podrobnosti o možnostech, které fotbalovým fanouškům přináší digitální vysílání. Přehled všech televizních přenosů jednotlivých zápasů na programech ČT 2 a ČT 4 Sport, rady, jak sledovat mistrovství světa v digitální kvalitě, informace o testování technologických novinek a mnoho dalšího naleznou čtenáři na stránkách fotbalové přílohy serveru DigiZone.cz.

V souvislosti se zahájením MS ve fotbale byla 1. června na serveru DigiZone.cz také spuštěna soutěž o přístroje pro příjem digitálního vysílání, tzv. set-top-boxy, které splňují podmínky pro udělení označení „Umí dobře česky“.

„Umí dobře česky“
Označení přístrojů, které splňují minimální požadavky na jazykovou vybavenost: český návod k použití, české menu a správná česká diakritika v teletextu i elektronickém programovém průvodci (EPG) musí být samozřejmostí. (tisková zpráva)

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Ján Simkanič, mediální ředitel
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 123, 110 fax 244 003 220
E-mail: simkanic@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

DigiZone.cz
DigiZone.cz je specializovaný zpravodajský server o digitálním vysílání. Je určen všem, kteří se zajímají o projekt digitalizace v České republice. Jako jediný český server na jednom místě soustřeďuje aktuální a zasvěcené zpravodajství, informace o technických vlastnostech a programové náplni vysílání, mapy pokrytí digitálním signálem, obsáhlou databázi set-top-boxů a další důležité informace ze světa digitálního vysílání.

Měšec.cz
Finanční server Měšec.cz přináší aktuální informace ze světa osobních a firemních financí. Poskytuje podrobné charakteristiky a srovnávací analýzy produktů, které nabízejí finanční instituce. Umožňuje čtenářům, aby se díky dostatku informací, které naleznou na jednom místě, dokázali efektivně rozhodovat, kam uložit své úspory, kde získat úvěr, kde se pojistit či jaké formy platebního styku používat. Během měsíce jej navštíví 230 tisíc uživatelů.

O společnosti Internet Info, s. r. o.
Společnost Internet Info, s.r.o., je významným hráčem českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.