Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


DigiZone.cz ode dneška v novém kabátě

DigiZone.cz, nejlepší web o televizi a digitálním vysílání, se dnes představil v novém, moderním kabátě. Nový design přináší čtenářům přehlednost, vzdušnost a snadnější orientaci na stránce.

2. 4. 2012

Server DigiZone.cz z vydavatelství Internet Info dnes představil novou grafickou podobu svých stránek spolu s novými užitečnými službami. Moderní a odlehčený design působí čistým, vzdušným dojmem, a přispívá tak k maximální přehlednosti a snazší orientaci na stránkách.

Dominantním prvkem titulní strany je nyní hlavní článek dne s velkou perexovou fotografií podle moderních trendů zpravodajských webů. Články a aktuality jsou v novém designu v jednom obsahovém proudu tak, aby čtenář v každém okamžiku získal rychlý přehled o aktuálním dění. DigiZone.cz zároveň přechází na nový redakční systém, který je společný všem webům vydavatelství.

“Nová podoba DigiZone.cz zachovává přehledné členění hlavních sekcí, na které byli čtenáři zvyklí z dřívějška. Navíc umožňuje lépe propojovat související obsah, a tím čtenářům usnadňuje přístup ke všem pro něj relevantním informacím,” uvádí Jan Potůček, šéfredaktor DigiZone.cz.

DigiZone.cz nově nabízí velké množství mapových databází:
  • vysílačů
  • televizních stanic
  • rozhlasových stanic
  • operátorů televizních a rozhlasových služeb
  • servisních a montážních firem z oboru TV techniky
  • prodejců televizní techniky

Do databází servisních a montážních firem a prodejců TV techniky mohou nové záznamy vkládat sami uživatelé.

Nové jsou také programové tipy, kterými redakce upozorňuje čtenáře na nejzajímavější televizní pořady konkrétního dne. Obsah doplňuje kalendář akcí z oboru televizního vysílání. Součástí webu samozřejmě zůstávají populární služby a sekce jako jsou čtenářské blogy, fórum a průvodci světem digitální televize.

Novinkou je i mobilní verze DigiZone.cz, která majitelům mobilních telefonů nabízí pohodlný, rychlý a bezproblémový přístup k nejnovějším zprávám.

Server DigiZone.cz v únoru letošního roku navštívilo více než 130 tisíc unikátních uživatelů, kteří zhlédli téměř 1,6 milionu stránek (zdroj: NetMonitor, únor 2012).

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6
T: +420 277 004 631, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz

Digizone.cz (www.digizone.cz) je specializovaný server o televizi a digitálním vysílání. Zasvěceně informuje o novinkách v příjmu digitálního vysílání a o jeho programové náplni a technických vlastnostech souvisejících zařízení. Nechybí ani mapy pokrytí či recenze digitálních přístrojů.

Internet Info, s.r.o. (www.iinfo.cz) představuje jednu z největších mediálních společností českého internetového trhu. Je vydavatelem řady specializovaných zpravodajských a zábavních serverů, které patří ke špičce ve svém oboru. Současně se zaměřuje na produkci odborných konferencí, seminářů a školení.