Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Digizone.cz: Soutěž serveru DigiZone.cz o set-top-boxy zná vítěze

Odborný server o digitálním vysílání DigiZone.cz společně se společností České Radiokomunikace vyhlásili soutěž o nejlepší fotografie výměny antény na televizních vysílačích Žižkov a Krašov. Soutěžní snímky zaslala téměř dvacítka čtenářů serveru DigiZone.cz. Tři z nich budou oceněni set-top-boxem od společnosti České Radiokomunikace.

16. 10. 2008

Server DigiZone.cz ve spolupráci se společností České Radiokomunikace vyhlásili soutěž o nejlepší fotografické snímky pořízené při výměně antén na televizních vysílačích Žižkov (Praha) a Krašov (Plzeň). V soutěži se sešlo více než 80 fotografií výměny antén pomocí speciálního dvourotorového vrtulníku Kamov Ka-32. Z téměř dvacítky soutěžících byli vybráni tři výherci, kteří získají set-top-box Sencor SDB 1008T. Ceny do soutěže věnovala společnost České Radiokomunikace.

Odborná porota složená ze zástupců redakce serveru DigiZone.cz a společnosti České Radiokomunikace vybrala tyto tři výherce:
  • V kategorii nejlepší samostatný snímek výměny antény na pražském vysílači Žižkov byla vybrána fotografie, kterou pořídil Michal Ruda z Prahy 9.
  • V kategorii nejlepší série fotografií výměny antény na pražském vysílači Žižkov set-top-box obdrží Lenka Menšíková z Příbrami.
  • V kategorii nejlepší samostatný snímek nebo série fotografií výměny antény na plzeňském vysílači Krašov zvítězil Michal Hamerník z Manětína.
Soutěž - DZ
Soutěž - DZ
Soutěž - DZ

Všem třem vítězům a dalším třem účastníkům soutěže, kteří se umístili v těsném závěsu za vítěznými snímky (Gerhard Liška z Prahy 4, Jana Inašová z Prahy 3 a Zuzana Doležalová z Prahy 12), zprostředkují České Radiokomunikace návštěvu žižkovského vysílače s nově instalovanou anténou.

Mezi těmi, kdo se budou moci na žižkovský vysílač podívat, je i pětiletá Zuzanka Doležalová, která vysílač nefotografovala, ale nakreslila a zaslala do redakce pěkný obrázek, říká šéfredaktor serveru DigiZone.cz Jan Potůček.

Všichni ostatní soutěžící obdrží tričko s logem serveru DigiZone.cz a materiál, který v přehledných mapkách zachycuje plánované rozšiřování jednotlivých digitálních sítí po České republice. Vítězné fotografie najdete ve fotogalerii na stránkách serveru DigiZone.cz.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110, fax 244 003 220, mobil 724 064 994
E-mail: sebelova@iinfo.cz; /

O DigiZone.cz (www.digizone.cz)

DigiZone.cz je specializovaný zpravodajský server o digitálním vysílání. Je určen všem, kteří se zajímají o projekt digitalizace v České republice. Jako jediný český server na jednom místě soustřeďuje aktuální a zasvěcené zpravodajství, informace o technických vlastnostech a programové náplni vysílání, mapy pokrytí digitálním signálem, obsáhlou databázi set-top-boxů a další důležité informace ze světa digitálního vysílání.

O společnosti Internet Info, s. r. o. (www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.