Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Digizone.cz: Nový speciál o HDTV v České republice

Nová speciální příloha o televizi ve vysokém rozlišení obrazu podrobně mapuje možnosti příjmu televizního programu v HD kvalitě v České republice. Aktuálnost tématu je dána zvýšenou poptávkou po LCD a plazmových televizorech, a především startem prvního HD programu v češtině na satelitu – Nova HD. Speciál pro své čtenáře připravil odborný server DigiZone.cz.

2. 10. 2008
HDTV

Odborný zpravodajský server DigiZone.cz zaměřený na digitální vysílání připravil pro svoje čtenáře novou stálou přílohu o televizi ve vysokém rozlišení obrazu, tvz. HDTV. Televizní diváci se tak na jednom místě dozvědí, co je to HDTV, jakým způsobem je možné televizi ve vysokém rozlišení obrazu přijímat, které programy takto vysílají v České republice a zda jsou součástí některé z placených televizních služeb.

Přílohu o HDTV v České republice spouštíme v době, kdy televize Nova zahájila pravidelné vysílání svého hlavního programu ve vysokém rozlišení obrazu na satelitu, takže se dostane k většímu počtu diváků, říká šéfredaktor serveru DigiZone.cz Jan Potůček. Jsme přesvědčeni o tom, že tento krok povede k velkému zájmu o HDTV jako takovou, a navíc chceme v době před Vánoci nabídnout čtenářům komplexní servisní materiál, podle kterého se mohou orientovat při výběru nového televizoru nebo placené televizní služby.

Příloha rozlišuje vysílání HDTV přes satelit, digitální kabelovou televizi, digitální televizi přes internetový protokol (IPTV) a internet. Ke všem typům digitálního vysílání pak DigiZone.cz nabízí odkazy na samostatné přílohy s praktickými radami, jak lze tuto službu získat a které společnosti ji v České republice nabízejí. Součástí těchto samostatných příloh jsou také přehledy programových nabídek jednotlivých operátorů.

Nová speciální příloha o televizi ve vysokém rozlišení obrazu doplňuje seriál speciálů, které server DigiZone.cz pro své čtenáře pravidelně připravuje. Jako první na svých stránkách představil internetovou televizi (IPTV), následovala příloha o zemském digitálním vysílání v regionech České republiky. Před půl rokem vyšel materiál o možnostech příjmu satelitní televize a dosud posledním speciálem byla příloha o digitální kabelové televizi.

astra

Příloha „HDTV v České republice“ je čtenářům k dispozici na adrese http://hdtv.digizone.cz. Obsah přílohy bude pravidelně aktualizován a doplňován. Partnerem speciální přílohy o HDTV je společnost SES ASTRA.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110, fax 244 003 220, mobil 724 064 994
E-mail: sebelova@iinfo.cz; /

O DigiZone.cz (www.digizone.cz)

DigiZone.cz je specializovaný zpravodajský server o digitálním vysílání. Je určen všem, kteří se zajímají o projekt digitalizace v České republice. Jako jediný český server na jednom místě soustřeďuje aktuální a zasvěcené zpravodajství, informace o technických vlastnostech a programové náplni vysílání, mapy pokrytí digitálním signálem, obsáhlou databázi set-top-boxů a další důležité informace ze světa digitálního vysílání.

O společnosti Internet Info, s. r. o. (www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.