Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


DigiZone.cz: Vše o televizních přenosech ze ZOH 2010 na jednom místě

Server o digitálním vysílání DigiZone.cz připravil u příležitosti XXI. Zimních olympijských her ve Vancouveru speciální přílohu, která mapuje všechny možnosti, jak lze sledovat televizní přenosy a záznamy z olympiády na území České republiky. Součástí přílohy je i podrobný program olympijského vysílání České televize a stanice Eurosport.

11. 2. 2010

Speciální příloha serveru DigiZone.cz s názvem ZOH 2010 Vancouver v digitální televizi je k dispozici na adrese http://zoh2010.digizone.cz. V úvodních kapitolách přináší základní informace o olympiádě, přehled sportovišť, zastoupení českých televizí přímo na místě či omezení ve vysílání, která si vyžádají přísná vysílací práva k ZOH 2010 Vancouver.

ZOH 2010

Čtenáři mají možnost na jednom místě zjistit, jaké programy a v jaké kvalitě nabízejí vysílání z olympiády přes pozemní vysílače, v kabelových rozvodech, na satelitu a prostřednictvím IPTV. Příloha klade důraz na vysílání ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV), v němž ZOH 2010 nabídne speciální program České televize a panevropský placený kanál Eurosport HD.

Zimní olympijské hry ve Vancouveru jsou vedle Mistrovství světa ve fotbale nejdůležitější sportovní událostí letošního roku. Vzhledem k tomu, že na fotbalový šampionát se česká reprezentace neprobojovala, zatímco ZOH 2010 ve Vancouveru se zúčastní 88 českých sportovců, nemohli jsme tuto událost nechat bez povšimnutí, vysvětluje šéfredaktor serveru DigiZone.cz Jan Potůček.

Přílohu jsme koncipovali tak, aby se v ní vyznal i laik a stala se uživatelsky zajímavým přehledem o všech možnostech, jak sledovat olympiádu na televizní obrazovce, dodává Potůček. Vzhledem k tomu, že olympijské přenosy budou dostupné i na internetu, věnuje se příloha také této formě olympijského vysílání. U všech typů příjmu televizního signálu pak naviguje čtenáře na další speciální přílohy serveru DigiZone.cz, věnované jednotlivým typům digitálního televizního vysílání.
Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Jarešová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., M. Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. : 277 004 630 fax 277 004 601
E-mail: hana.jaresova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O DigiZone.cz (www.digizone.cz)

DigiZone.cz je specializovaný zpravodajský server o digitálním vysílání. Je určen všem, kteří se zajímají o projekt digitalizace v České republice. Jako jediný český server na jednom místě soustřeďuje aktuální a zasvěcené zpravodajství, informace o technických vlastnostech a programové náplni vysílání, mapy pokrytí digitálním signálem, obsáhlou databázi set-top-boxů a další důležité informace ze světa digitálního vysílání.

O společnosti Internet Info, s.r.o., (www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.