Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Dobrý web: Porotu soutěže WebTop100 povede Ivan Pilný

Registrace do osmého ročníku soutěže WebTop100 jsou v plném proudu. Známo je již také složení odborné poroty, která bude přihlášené firemní weby hodnotit. V jejím čele je letos po dvou letech předsednictví Dany Bérové prezident sdružení TUESDAY Business Network Ivan Pilný.

4. 6. 2009
WebTop100 - logo

Již osmým rokem bude odborná porota složená ze specialistů na internetový marketing a odborníků na jednotlivé segmenty podnikání hodnotit firemní weby přihlášené do soutěže WebTop100. V jejím čele letos zasedne Ivan Pilný, IT guru a prezident sdružení TUESDAY Business Network. Členové poroty budou hodnotit weby dle pěti kritérií, kterými jsou použitelnost, grafický design, technické řešení, marketing a přínos pro uživatele. Hodnocení těchto oblastí odborně garantují porotci Martin Snížek (DIRECT), Lukáš Žitník (Gulage), Daniel Kafka (1. multimediální) a Martin Malý.

Do některého z 11 oborových žebříčků se může přihlásit prostřednictvím internetového formuláře jakákoli firma podnikající v České republice s českými webovými stránkami. Uzávěrka registrací je již 15. června 2009. Všichni soutěžící získají písemné zhodnocení svých stránek a tím i cennou zpětnou vazbu pro další směřování a vývoj. Součástí registračního balíčku je také vstup na odbornou konferenci WebTop100 a na slavnostní vyhlášení výsledků soutěže. Všechny přihlášené firmy zároveň obdrží odbornou studii o firemních webech shrnující aktuální trendy v oblasti internetového podnikání. Neméně důležitým přínosem účasti v soutěži může být také fakt, že jde o zajímavé srovnání s konkurencí ve svém oboru a inspiraci pro další rozvoj firemní on-line prezentace.

Oborovými specialisty v rámci poroty se stali například Michal Krsek (CESNET), Miroslav Sova (Internet pro všechny), Patrik Nacher (Bankovnipoplatky.com), Václav Miškovský, Ondřej Malý (LN), Petr Bým (Stavební fórum), Juraj Gerbery (Marketing & Media), Eduard Hlava (Neternity), Pavel Maurer (Grand Restaurant), Daniel Dočekal (Proximity) a Martin Charvát (Konektor).

Jsme rádi, že se nám i letos podařilo získat pro hodnocení webů fundované odborníky ze všech souvisejících oborů. Především díky tomu získají přihlášené firmy adresnou analýzu reflektující konkurenční požadavky v jejich segmentu, upřesňuje vedoucí Dobrého webu Luboš Plotěný.

Pořadatelem soutěže WebTop100 je konzultační centrum Dobrý web. Generálním partnerem je společnost IBM Czech republic, hlavním partnerem společnost ACTIVE 24 a partnerem sdružení TUESDAY Business Network. Mediálními partnery jsou týdeník Marketing & Media, zpravodajské servery Aktuálně.cz a Profit.cz a portál Centrum.cz.

Generální partner:


IBM - logo menší

Hlavní partner:


Active24 - logo

Partner:


TBN - logo

Mediální partneři:


Aktuálně.cz - nové logo Centrum.cz - nové logo MaM - nové logo Profit.cz - nové logo


Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. 277 004 630, fax 277 004 601
E-mail: sebelova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O Dobrém webu (www.dobryweb.cz)

Konzultační a poradenské centrum Dobrý web pomáhá svým klientům vytvářet obchodně úspěšné a uživatelsky přívětivé webové stránky. Tým Dobrého webu sestává z předních odborníků na návratnost investic do webových projektů, ergonomii webu a bezbariérovou přístupnost. Dobrý web pravidelně pořádá školení a semináře, vydává srovnávací analýzy, sestavuje efektivní marketingové strategie a spravuje reklamní kampaně.

O společnosti Internet Info, s. r. o. (www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Pod hlavičkou sdružení TUESDAY Business Network pořádá odborné konference zaměřené na IT segment.