Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


GarantovanáPenze.cz: průvodce penzijním připojištěním

Měšec.cz, server o osobních financích, a Fincentrum, jedna z největších finančně-poradenských firem na trhu, dnes společně spouštějí nový projekt s názvem GarantovanáPenze.cz.

8. 6. 2012

GarantovanáPenze.cz nabízí internetovým uživatelům poslední možnost sjednání penzijního připojištění ještě za současných pravidel a podmínek, které platí už jen do 30. listopadu letošního roku. Současné podmínky zájemcům o penzijní připojištění nabízejí především státní garanci hospodaření s vloženými penězi a možnost sjednání si výsluhové penze už po 15 letech spoření. Toto v penzijním připojištění podle nových pravidel již nebude možné. Navíc každý čtenář, který si penzijní připojištění prostřednictvím GarantovanáPenze.cz sjedná, získá bonus 500 Kč.

GarantovanáPenze.cz přináší nabídky všech devíti penzijních fondů působících na českém trhu. Ke každému fondu je k dispozici komentář nezávislého odborníka, kterým je Dalibor Z. Chvátal, šéfredaktor serveru Měšec.cz.

Celý proces je velmi jednoduchý a rychlý. Zájemce o penzijní připojištění zadá pouze několik základních údajů: částku, kterou chce měsíčně vkládat, částku, kterou bude případně přispívat zaměstnavatel, a svůj rok narození. Systém pak sám provede srovnání nabídek jednotlivých penzijních fondů a vyhodnotí tu nejlepší. Zvolenou nabídku si zájemce může sjednat online.

„Možnost online nákupu finančních produktů jsme našim čtenářům nabídli již v loňském roce v sekci Chytrý Měšec. Za necelý rok fungování jsme těm, kteří tuto možnost využili, pomohli ušetřit už více než milion korun. Rozšíření nabídky o penzijní připojištění přes GarantovanáPenze.cz je vzhledem k zaměření serveru Měšec.cz dalším logickým krokem," komentuje Dalibor Z. Chvátal, šéfredaktor serveru Měšec.cz.

„Sjednání smlouvy o penzijním připojištění do 30. listopadu letošního roku dá občanům svobodu rozhodnout se v budoucnu po startu penzijní reformy, zda chtějí spořit za současných podmínek s garancí nezáporného zhodnocení, nebo zda přesunou své úspory do některého z nově vzniklých účastnických fondů. Možnost sjednat penzijní připojištění online je jednoduchá a rychlá cesta, jak si tuto svobodu volby po 1. lednu 2013 zajistit, dodává Petr Stuchlík," předseda představenstva a generální ředitel společnosti Fincentrum.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6
T: +420 277 004 631, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz

Měšec.cz (www.mesec.cz) přináší aktuální zpravodajství ze světa osobních a firemních financí. Věnuje se ekonomickým tématům, vývoji na finančních trzích, podrobně informuje o finančních institucích a jejich produktech. Zároveň nabízí srovnávací analýzu finančních produktů a řadu dalších praktických nástrojů.

Internet Info, s.r.o. (www.iinfo.cz) představuje jednu z největších mediálních společností českého internetového trhu. Je vydavatelem řady specializovaných zpravodajských a zábavních serverů, které patří ke špičce ve svém oboru. Současně se zaměřuje na produkci odborných konferencí, seminářů a školení.