Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Hlasujte pro nejlepší reklamu roku 2003

Praha, 16. února 2004 – Na stránkách finančního serveru Měšec.cz byl spuštěn druhý ročník soutěže Nejlepší finanční reklama. Odborná porota a čtenářská veřejnost mohou vybírat z téměř třicítky spotů, které se v loňském roce objevily v českých televizích.

16. 2. 2004

Finanční server Měšec.cz (http://www.mesec.cz/) pořádá druhý ročník soutěže Nejlepší finanční reklama roku. Z téměř třicítky reklamních spotů, které se v roce 2003 objevily na televizních obrazovkách a které nominovaly finanční instituce, je možné od 16. do 29. února vybírat ten nejzajímavější, nejvtipnější, nejoriginálnější, zkrátka ten nejlepší. Hlasovat je možné na speciálních stránkách soutěže http://reklamy.mesec.cz/.

Kromě čtenářů určí pořadí i hlasování odborné poroty, která je složena ze zástupců mediálních agentur a ekonomických médií. V obou kategoriích bude vyhlášeno pořadí na prvních pěti místech. Výsledky budou vyhlášeny na stránkách finančního serveru Měšec.cz 5. března 2004.

Vylosovaní výherci z řad hlasujících čtenářů obdrží zajímavé ceny. Partnery soutěže jsou ekonomický týdeník Profit a časopis Osobní finance. Mediálními partnery jsou týdeník Marketing & Media a internetová verze Deníků Bohemia, Mojenoviny.cz.

Absolutním vítězem loňského ročníku byla reklama Komerční banky, která nejvíce zaujala jak čtenáře, tak odbornou porotu.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Ján Simkanič, content manager
Internet Info, s.r.o., Na Strži 5, 140 00 Praha 4
Tel. 241 441 695, fax 241 441 697
E-mail: simkanic@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O společnosti Internet Info, s. r. o.
Společnost Internet Info, s.r.o., provozuje v českém Internetu 10 obsahových serverů, mezi něž patří například Lupa, Měšec, Root či Navrcholu, Slunečnice a další. Pod značkou Dobrý web se také věnuje konzultacím v oblasti webových služeb. Společnost má nyní devatenáct interních pracovníků, řadu externích spolupracovníků a ke své činnost využívá dlouholetých zkušeností z prostředí českého Internetu. V posledních třech letech se pravidelně umisťuje v přehledu nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední a východní Evropě FAST 50, dvakrát dokonce na prvním místě v rámci České republiky.