Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Hlasujte o nejlepší finanční instituce v anketě Zlatý Měšec 2013

Dnešním dnem odstartovalo hlasování v 9. ročníku tradiční ankety Zlatý Měšec 2013 - Nejlepší finanční instituce. Veřejnost nyní může hlasovat a hodnotit kvalitu a úroveň nabízených služeb finančních institucí působících na českém trhu v celkem pěti kategoriích. Hlasování bude probíhat od 21. listopadu 2012 až do 21. ledna 2013.

21. 11. 2012

Anketa Zlatý Měšec 2013 – Nejlepší finanční instituce, každoročně pořádaná serverem o osobních financích Měšec.cz, odstartovala 9. ročník a přináší široké veřejnosti opět možnost ohodnotit finanční instituce z pohledu několika kritérií. Poskytuje tak souhrnný přehled o úrovni nabídky a služeb finančního sektoru České republiky. Hlasovat pro svého favorita mohou čtenáři od dnešního dne až do 21. 1. 2013.

„Anketa Zlatý Měšec není pouhým žebříčkem finančních institucí seřazených podle počtu hlasů. Rozhodující jsou také známky, které veřejnost, tedy klienti finančních institucí, udělí za nabídku produktů, rozsah a kvalitu služeb, cenovou politiku, nebo za klientský servis. Naše anketa se od jiných odlišuje rovněž tím, že hodnocení lze upřesnit slovním komentářem. To přináší cenné informace pro komplexní analýzu, kterou na základě výsledků každoročně připravujeme a která může sloužit managementu dotčených institucí jako podklad pro další vylepšování nabízených služeb,“ vysvětluje Dalibor Z. Chvátal, šéfredaktor pořádajícího serveru Měšec.cz.

  • Banky a družstevní záložny
  • Pojišťovny
  • Úvěrové společnosti
  • Penzijní fondy
  • Obchodníci s cennými papíry


Čtenáři mají možnost hodnotit vždy pouze jedinou finanční instituci v každé kategorii s výjimkou kategorií Banky a družstevní záložny a Pojišťovny, kde si mohou zvolit dvě. Je to dáno tím, že klienti často využívají služeb více bank či pojišťoven.

Podrobná pravidla ankety a váhy parametrů v jednotlivých kategoriích jsou k dispozici na stránkách zlaty.mesec.cz. Výsledky ankety budou vyhlášeny 21. února 2013.

Finanční instituce mohou upozornit své klienty na možnost hlasování v anketě prostřednictvím propagačních bannerů, které jsou na stránkách ankety volně ke stažení.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6
T: +420 277 004 631, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz

Měšec.cz, Váš průvodce finančním světem: Co čekat od webu, jehož šéfredaktor má 52 bankovních účtů, 44 platných platebních karet a 3 šekové knížky? Správná odpověď: zasvěcené rady o penězích. A také odhodlanost, se kterou Měšec.cz poskytuje precizní analýzy produktů, finanční kalkulačky, porovnání bank a zprávy z oblasti osobních financí a investic. Vše vyzkoušeno na vlastní kůži Dalibora Z. Chvátala a jeho kolegů.

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 1,8 milionu lidí měsíčně.
Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.