Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Internet Info: Společnost Internet Info mediálně zastupuje server Ecards

Společnost Internet Info, vydavatel známých zpravodajských internetových titulů, a server Ecards, provozovatel internetového fotoalba se službou zasílání elektronických pohlednic, se dohodli na vzájemné spolupráci. Internet Info se stává výhradním mediálním zástupcem serveru Ecards s právem na prodej jeho reklamního prostoru.

3. 10. 2007

Společnost Internet Info se stala výhradním mediálním zástupcem úspěšného e-pohlednicového serveru Ecards. Internet Info tak bude moci svým klientům nabídnout další atraktivní reklamní prostor a zajímavou cílovou skupinu.

Tímto rozšířením obchodního portfolia bychom rádi potvrdili náš zvýšený zájem profilovat se stále častěji jako mediální zástupce služeb s velkým potenciálem, lákavou cílovou skupinou a perspektivou růstu v budoucnu, upřesňuje Jan Brkl, obchodní ředitel společnosti Internet Info, a doplňuje: Budeme schopni nabídnout zadavatelům zajímavější inzertní možnosti, ať už formou standardní bannerové inzerce, soutěží či mediálního partnerství.

Oblíbená služba Ecards působí na internetovém trhu od roku 1999 jako klasický server na posílání elektronických pohlednic a přání. V současné době se stále výrazněji profiluje také jako elektronické album digitálních fotografií a služba pro online tisk fotografií, plakátů a dalších personifikovaných dárkových předmětů. Server Ecards působí jako moderní komunitní projekt, jehož uživatelé spolu mohou komunikovat prostřednictvím vzkazů či komentářů, mohou navzájem sdílet svá fotoalba nebo využívat své profily k seznamování, atd.

K vhodným klientům a zadavatelům reklamy na serveru Ecards mohou patřit prodejci dárkových předmětů, květin, prodejci fotografické techniky, cestovní kanceláře, mobilní operátoři, provozovatelé restaurací a řada dalších.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110; fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O společnosti Internet Info, s. r. o.

Společnost Internet Info, s.r.o., je pátou největší mediální společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.