Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Internet Info znovu na prvním místě ve FAST 50

Praha, 2. října 2002 - V žebříčku nejrychleji se rozvíjejících technologických firem, který pod označením FAST 50 vyhlašuje Deloitte and Touche, se Internet Info již podruhé za sebou umístilo na prvním místě v rámci ČR.

2. 10. 2002

Deloitte and Touche každoročně sestavuje žebříček 50 technologických firem, které představují špičku v oblasti inovací a rozvoje ve střední a východní Evropě. Pořadí na žebříčku je stanoveno podle celkového růstu tržeb za poslední tři roky. Společnost Internet Info se FAST 50 účastní od loňského roku, kdy získala nejvyšší příčku z českých firem, a v letošním žebříčku svůj úspěch zopakovala. Celkový nárůst tržeb mezi lety 2001 a 1999 činil 1 022 %.

„V prostředí Internetu, který se velmi rychle rozvíjí, je růst pro každou firmu téměř povinností: pokud by se někdo zastavil, konkurence ho velmi rychle předstihne. Proto je pro nás velmi důležité, že se nám stále daří růst rychleji než ostatní,“ říká ředitel společnosti Marek Antoš.

V loňském roce, který byl v rámci FAST 50 hodnocen, dosáhlo Internet Info obratu přes 11 milionů korun. Hlavními zdroji příjmů byla internetová reklama a konzultační činnost v oblasti Internetu. Během roku 2001 společnost uvedla několik nových projektů, mezi něž patří například známý finanční server Měšec. Díky spojení se sdružením 4Web, které proběhlo letos v létě, se její portfolio rozrostlo o další významné servery, což dává potenciál k dalšímu růstu i do budoucna.

Na dalších místech letošního žebříčku se z českých firem umístily například společnosti Aliatel (678 %), Solution style (598 %), Lundegaard (488 %) a dalších 12 společností.

O společnosti Internet Info, s. r. o.
Společnost Internet Info, s.r.o., provozuje v českém Internetu 11 obsahových serverů, mezi něž patří například Lupa, Měšec, Root, Navrcholu, Slunečnice a další. Věnuje rovněž konzultacím v oblasti internetového obsahu a poskytovatelů internetového připojení. Společnost má nyní devatenáct interních pracovníků, řadu externích spolupracovníků a ke své činnost využívá dlouholetých zkušeností z prostředí českého Internetu. Založena byla v roce 1998 a její obrat v loňském roce přesáhl 11 milionů korun, což představuje nárůst o 175 procent oproti předchozímu období. V přehledu FAST 50, na který společnost Deloitte and Touche zařazuje padesát nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední a východní Evropě, se již dvakrát za sebou v rámci České republiky umístila na prvním místě.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Marek Antoš, ředitel společnosti
Internet Info, s.r.o., Na Strži 5, 140 00 Praha 4
Tel. 2 4144 1695, fax 2 4144 1697
E-mail antos@iinfo.cz, web http://www.iinfo.cz