Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Internet Info: Oddělení Event Managementu ve společnosti Internet Info povede Iveta Plaková

Novou šéfkou oddělení Event Management ve společnosti Internet Info se stala Iveta Plaková. Povede tým zajišťující organizaci několika desítek odborných a společenských akcí ročně.

23. 8. 2010
Iveta Plaková

Iveta Plaková nastoupila na pozici Head of Event Management společnosti Internet Info. Její oddělení produkuje ročně na 60 odborných konferencí, seminářů a společenských akcí. Vedle akcí konaných pod hlavičkou zpravodajských serverů vydavatelství Internet Info se jedná také o aktivity sdružení TUESDAY Business Network. Mezi nejvýznamnější akce, které bude její tým na podzim připravovat, patří konference WebTop100, Czech Internet Forum, či slavnostní vyhlášení ankety Křišťálová Lupa 2010.

Iveta Plaková (32) se věnuje oblasti event managementu téměř 10 let. Na starosti měla akce společenské, sportovní i teambuildingové, mezi nimi například společenskou část Svatováclavského večera nebo Mistrovství světa v klasickém lyžování, kde zodpovídala za všechny ceremoniály a doprovodný program.

„Ve své praxi jsem pokaždé kladla důraz na potřeby klientů, či obchodních partnerů, a snažila se jim akci, jak se říká, ušít na míru,“ říká Iveta Plaková a dodává: „Těší mě, že se mohu nyní podílet na přípravě zavedených a úspěšných akcí společnosti Internet Info, je to pro mě velká výzva. Věřím, že je společně s mým týmem dokážeme posunout ještě dál a nabídneme jejich návštěvníkům vždy něco navíc.“


Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Rošická, PR a marketing
Internet Info, s.r.o., M. Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. : 277 004 631 fax 277 004 601
E-mail: hana.rosicka@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O společnosti Internet Info, s. r.o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.