Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Internet Info: Společnost Internet Info koupila zkracovač adres Jdem.cz

Novým majitelem známého zkracovače www adres Jdem.cz je společnost Internet Info, která tak opět rozšířila portfolio svých serverů. Služba Jdem.cz je nejpoužívanější českou službou tohoto typu.

14. 10. 2010
logo Jdem.cz

Vydavatelství Internet Info se stalo novým provozovatelem domény Jdem.cz. Jde o veřejnosti dobře známou službu pro vytváření zkratek webových odkazů, která na internetu funguje již třetím rokem. Za tuto dobu si získala renomé technologicky vyspělé služby a stala se velmi populární mezi českými uživateli komunitních webů a sociálních sítí. Jdem.cz v současné době zkracuje více než 200 000 adres a neustále přibývají další.

Autor a dosavadní provozovatel služby Martin Malý o změně říká: „Smysluplný provoz podobných služeb závisí především na důvěře uživatelů a garanci dlouhodobého fungování, které může zajistit pouze významná a zavedená internetová společnost.“

„Pro uživatele se prakticky nic nemění. Věříme, že budou vnímat přesun služeb k novému provozovateli jako pozitivní signál a záruku, že jejich zkrácené odkazy budou stále dostupné a mohou je tak bez obav i nadále využívat,“ doplňuje Ján Simkanič, výkonný ředitel Internet Info.

Jdem.cz a přidružené služby Chod.sk a Clipboard.cz doplní široké portfolio projektů mediálního domu Internet Info. Přiřadí se tak k dalším webovým službám, které tato společnost provozuje, jako je například měřicí systém NAVRCHOLU.cz, služba pro sdílení odkazů Jagg.cz či agregátor obsahu Weblogy.cz.


Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Rošická, Marketing & PR Specialist
Internet Info, s.r.o., M. Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel.: 277 004 631 fax 277 004 601
E-mail: hana.rosicka@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O projektu JDEM. CZ

(www.jdem.cz)

Jdem.cz je česká bezplatná služba pro zkrácení dlouhých odkazů, která se však neomezuje na pouhé zkracování, ale nabízí i další služby (anonymizér či například odkazy chráněné heslem). Jdem.cz se během svojí existence stalo velmi oblíbenou službou, především mezi českými uživateli sociálních sítí Twitter a Facebook.

O společnosti Internet Info, s. r.o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.