Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Internet Info: Odborná konference představí trendy v internetové bezpečnosti

Co je nového v oblasti internetové bezpečnosti, jak nejlépe zabezpečit elektronické transakce, jaké jsou trendy v elektronickém bankovnictví a dalších kritických internetových službách? Tyto a řadu dalších témat představí odborná konference Trendy v internetové bezpečnosti.

12. 1. 2009
Trendy inter bezpec

Ve čtvrtek 26. února 2009 od 9:00 proběhne v prostorách Konferenčního centra City v Praze odborná konference s názvem Trendy v internetové bezpečnosti, která má za cíl poukázat na nové výzvy v oblasti bezpečnosti na Internetu, v možnostech odhalení a mapování nových hrozeb i budoucích problémů.

Odbornou konferenci pořádají čtyři známé zpravodajské servery Lupa.cz, Měšec.cz, Podnikatel.cz a Root.cz. Partnerem odborné konference je Česká spořitelna.

„Internet a jeho bezpečnost je v posledních letech tématem, které nezajímá pouze odborníky z oblasti IT a bankovnictví, ale také širší veřejnost, které se často dotýkají případy napadení bankovních systémů, odcizení citlivých dat či ohrožení samotných uživatelů,“ upřesňuje Aleš Miklík, vedoucí serverů společnosti Internet Info, a doplňuje: „Proto bychom chtěli oživit diskusi na toto stále důležitější téma aktuálními poznatky a názory odborníků.“

Program konference bude rozdělen na dva samostatné bloky a jeho součástí budou prezentace předních expertů z oblasti elektronické bezpečnosti, bankovních služeb a telekomunikací. Vybíráme z programu:

  • Zabezpečení internetové komunikace
  • Nejčastější slabiny internetového bankovnictví
  • Zabezpečení karetních transakcí
  • Homebanking přes internet
  • Výhody a nástrahy elektronického podpisu

Aktuální program je k dispozici na stránkách konference, která je primárně určena pro odbornou veřejnost, která se pohybuje v prostředí internetové bezpečnosti, elektronického bankovnictví a zároveň pro žurnalisty.

Zájemci o účast na konferenci se mohou registrovat prostřednictvím internetového formuláře na stránce http://konference.iinfo.cz/re­gistrace/.

Partner

Česká spořitelna

Mediální partner

Marketing a Media


Pořadatelé

Lupa Logo Měšec.cz logo Podnikatel Root.cz

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110 fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O serveru Lupa.cz (www.lupa.cz):

Lupa.cz je jeden z nejstarších a nejznámějších specializovaných zpravodajských serverů na českém Internetu. Jádrem jeho obsahu jsou původní denní komentáře z oblasti Internetu a telekomunikací se zvláštním zřetelem na problematiku poskytovatelů připojení, internetového obsahu, marketingu a e-commerce.

O serveru Měšec.cz (www.mesec.cz)

Finanční server Měšec.cz přináší aktuální informace ze světa osobních a firemních financí. Poskytuje podrobné charakteristiky a srovnávací analýzy produktů, jež nabízejí finanční instituce. Umožňuje čtenářům, aby se díky dostatku informací, které naleznou na jednom místě, dokázali efektivně rozhodovat, kam uložit své úspory, kde získat úvěr, kde se pojistit či jaké formy platebního styku používat.

O serveru Podnikatel.cz (www.podnikatel.cz) Podnikatel.cz je business server určený pro podnikatele, živnostníky a manažery malých a středních firem. Svým čtenářům přináší kompletní informační servis, aktuální zpravodajství ze světa podnikání, databáze zákonů, firem a úřadů státní správy, právní poradenství nebo manažerské rady pro úspěšný business.

O Root.cz (www.root.cz) Root.cz je nejstarším a největším českým zpravodajským serverem o Linuxu a open-source technologiích. V českém a slovenském internetovém prostředí je jeho pozice zcela unikátní. Velká část z více než 120.000 uživatelů, kteří ho během měsíce navštíví, jsou vysoce kvalifikovaní odborníci v oblasti informačních technologií.

O společnosti Internet Info, s.r.o. (www.iinfo.cz) Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z nejvýznamnějších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Podnikatel, Root, DigiZone, Slunečnice, Bomba), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.