Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Internet Info: Servery Měšec.cz a Podnikatel.cz mají třetí nejčtenější ekonomické zpravodajství

Podle lednových statistik monitoringu návštěvnosti NetMonitor tvoří servery Měšec.cz a Podnikatel.cz dohromady třetí největší celek v ekonomickém zpravodajství na české internetové scéně. Oba servery zároveň v začátku letošního roku zaznamenaly rekordy v návštěvnosti.

27. 2. 2008
Logo Podnikatel

Finanční server Měšec.cz navštívilo v lednu téměř 400 tisíc reálných uživatelů, což představuje více než 30% meziroční nárůst. Naopak jen šest měsíců provozu stačilo business serveru Podnikatel.cz, aby se přiblížil hodnotě 160 tisíc reálných uživatelů za měsíc a překonal tak i některé zavedené finanční servery. Výsledky vyplývají z aktuálně zveřejněných statistik monitoringu návštěvnosti NetMonitor, které pravidelně zveřejňuje Sdružení pro internetovou reklamu (SPIR).

logo Podnikatel

Z přehledu návštěvnosti českých internetových médií rovněž plyne, že oba ekonomicky zaměřené servery vydavatelství Internet Info společně představují třetí nejčtenější ekonomické zpravodajství s úctyhodným počtem téměř 470 tisíc reálných uživatelů za měsíc. Spojení serverů Měšec.cz a Podnikatel.cz se umístilo hned za ekonomickou sekcí serveru Novinky.cz a ekonomickými sekcemi serveru iDNES.cz.

Návštěvnost ekonomických zpravodajských serverů

Zdroj: NetMonitor, leden 2008, reální uživatelé z ČR/měsíc, kategorie Ekonomika, finance, právo

„Návštěvnost business serveru Podnikatel.cz předčila naše očekávání. Jeho úspěch společně s jedinečnou pozicí finančního serveru Měšec.cz potvrzuje, že v tomto segmentu jdeme správnou cestou. Díky profesionálním výkonům obou redakcí nabízíme obsah, který je užitečný pro naše čtenáře a zároveň představuje atraktivní prostor pro naše obchodní partnery ze strany zadavatelů,“ komentuje dosažené výsledky Ján Simkanič, výkonný ředitel vydavatelství Internet Info.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Rošická, PR a marketing
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 406, 110 fax 244 003 220
E-mail: rosicka@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O serveru Měšec.cz (www.mesec.cz)

Finanční server Měšec.cz přináší aktuální informace ze světa osobních a firemních financí. Poskytuje podrobné charakteristiky a srovnávací analýzy produktů, jež nabízejí finanční instituce. Umožňuje čtenářům, aby se díky dostatku informací, které naleznou na jednom místě, dokázali efektivně rozhodovat, kam uložit své úspory, kde získat úvěr, kde se pojistit či jaké formy platebního styku používat. Během měsíce jej navštíví více než 200 tisíc uživatelů.

O serveru Podnikatel.cz (www.podnikatel.cz)

Podnikatel.cz je nový business server určený pro podnikatele, živnostníky a manažery malých a středních firem. Svým čtenářům přináší kompletní informační servis, aktuální zpravodajství ze světa podnikání, databáze zákonů, firem a úřadů státní správy, právní poradenství nebo manažerské rady pro úspěšný business.

Partnery jednotlivých sekcí serveru Podnikatel.cz jsou společnosti The European Business Directory, Evropská databanka, a.s., Nakladatelství Sagit, a.s., Advokátní kancelář Pajerová & Šnajdrová, RAVEN EU Advisory a pietro filipi.

O společnosti Internet Info, s. r. o. (www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o. je jednou z nejvýznamnějších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb, které měsíčně využije téměř 1,7 milionů uživatelů. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.