Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Internet Info: Mirka Kužnarová je novou obchodní ředitelkou společnosti Internet Info

Od 1. ledna 2010 nastupuje na pozici obchodní ředitelky vydavatelství Internet Info Mirka Kužnarová. Bude tak zastupovat inzertní aktivity řady známých odborných serverů.

6. 1. 2010

Společnost Internet Info (www.iinfo.cz) představuje novou obchodní ředitelku. Tou se na začátku ledna 2010 stala Mirka Kužnarová. Jejím hlavním úkolem bude vytváření a řízení obchodní strategie, vedení celého obchodního týmu a rozvoj stávajících reklamních produktů na jednotlivých serverech společnosti.

Mirka Kužnarová

„Mirka Kužnarová má v oblasti internetové inzerce velké zkušenosti díky svému působení jak na straně médií, tak na straně agentur. Jsem přesvědčen, že díky tomu získáme cennou inspiraci a naši klienti nové možnosti pro inzerci na našich webech,“ říká Ján Simkanič, výkonný ředitel společnosti Internet Info.

Mirka Kužnarová se on-line marketingu věnuje řadu let. Začínala na obchodní pozici se zaměřením na SME segment. Později se věnovala plánování on-line kampaní v agentuře Mediaedge:cia. Své obchodní zkušenosti rozšiřovala ve společnostech MITON CZ, kde měla na starost vytváření strategie pro prodej reklamy a propagaci jednotlivých brandů, nebo také naposledy v mediálním zastupitelství ARBOinteractive.Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Jarešová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., M. Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. : 277 004 630 fax 277 004 601
E-mail: hana.jaresova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O společnosti Internet Info, s. r.o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.