Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Internet Info a TUESDAY Business Network ohlašují spojení

Společnost Internet Info a sdružení TUESDAY Business Network ohlašují spojení svých aktivit od 1. ledna 2009.

16. 12. 2008

Společnost Internet Info, vydavatel renomovaných specializovaných serverů a pořadatel odborných a společenských akcí, bude zabezpečovat chod všech aktivit TUESDAY Business Network, sdružení firem a jednotlivců v oboru informačních a komunikačních technologií, internetu a inovací. Výkonnou ředitelkou TBN se od uvedeného data stane Petra Hubačová. Společně s ní přechází do společnosti Internet Info celý stávající tým TBN. Dosavadní výkonný ředitel TBN Ondřej Bartoš a prezident TBN Ivan Pilný zůstanou členy kolegia TBN, které řídí činnost TBN.

Pod značkou TBN budou i nadále probíhat odborná setkání a další renomované akce, které si mezi odbornou veřejností vybudovaly značnou prestiž.

Sdružení TBN pořádá řadu odborných konferencí i pravidelných setkání, dokázalo si získat rozsáhlou členskou základnu a má také velmi kvalitní tým zaměstnanců. Internet Info se již několik let úspěšně pohybuje v podobném oboru a jsem proto přesvědčený, že společný směr těchto dvou silných značek povede k dalšímu zvýšení úrovně všech pořádaných akcí a spokojenosti jejich účastníků, komentuje spojení Marek Antoš, ředitel společnosti Internet Info.

Na provozu TBN se pro naše členy ani partnery nic nemění, TBN zůstává občanským sdružením s členským principem. Spojení se silným hráčem dokáže obohatit aktivity sdružení a zajistit jim větší mediální odezvu. Členové TBN díky němu také získají přístup k množství dalších akcí, které Internet Info organizuje, doplňuje Ondřej Bartoš.

Petra Hubačová
Petra Hubačová, výkonná ředitelka TBN

Na pozici výkonné ředitelky TBN bude mít Petra Hubačová odpovědnost za každodenní chod sdružení a organizaci akcí. V TBN doposud působila jako Marketing & Event ředitelka, ještě předtím pracovala na marketingových pozicích ve společnostech TACOMA Consulting, a.s. a Option One.Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Internet Info, s.r.o.
Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel.: 244 003 130, 110 fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz
http://www.iinfo.cz

TUESDAY Business Network
Petra Hubačová, Marketing & Event Director
V Tůních 10, 120 00 Praha 2
Tel.: 296 202 211
E-mail: hubacova@tuesday.cz
http://www.tuesday.cz

O sdružení TUESDAY Business Network:

(www.tuesday.cz)

TUESDAY Business Network je podnikatelská síť, sdružující profesionály z oblasti technologického podnikání (dodavatele, uživatele i další odborníky), poskytující příležitost pro networking, sdílení informací a zkušeností mezi podnikateli, investory, konzultanty a poskytovateli služeb v oblasti technologií a inovací. Hlavními aktivitami TUESDAY Business Network jsou pořádání akcí, seminářů a konferencí, příprava průzkumů trhů a white paperů, vzdělávání a evangelizace trhu o možnostech využívání technologií v profesionální činnosti. TUESDAY Business Network spolupracuje s řadou dalších asociací v České republice i zahraničí.

O společnosti Internet Info:

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z nejvýznamnějších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Podnikatel, Root, DigiZone, Slunečnice, Bomba), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.