Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Internet Info koupilo server business.center.cz

Vydavatelství Internet Info rozšiřuje své portfolio o server pro podnikání business.center.cz. Ten tematicky doplní server Podnikatel.cz.

12. 2. 2018

Podnikatel.cz, server pro malé a střední podnikatele, vydává Internet Info již více než 10 let. Je to především obsahový server, a právě články a aktuální informace na něm čtenáři vyhledávají nejčastěji. Business.center.cz se naopak může chlubit velkou komunitou aktivních uživatelů, kteří v hojné míře využívají nejen diskusní fórum, ale i další serverem nabízené nástroje a služby. Oba servery se tedy tím, jak je jejich uživatelé využívají, velmi dobře doplňují. 

Server business.center.cz byl spuštěn na podzim roku 1998. Svým uživatelům nabízí informace zejména z oblasti práva, daňové problematiky či účetnictví. Měsíčně jej navštíví 341 tisíc reálných uživatelů, kteří zhlédnou více než 2,1 milionu stránek (zdroj dat: NetMonitor, RU, PV/leden 2018). Návštěvnost serveru Podnikatel.cz byla ve stejném období 848 tisíc reálných uživatelů a bezmála 2,9 milionu stránek.

„Spojením obou serverů vznikne nezpochybnitelně nejsilnější server orientovaný na malé a střední podnikatele. Uživatelé zde na jednom místě získají veškeré informace, novinky, nástroje, poradny a možnost sdílet své potřeby s ostatními podnikateli. Inzerentům zase nabídne možnost oslovit přesně vymezenou cílovou skupinu, kterou v takovém objemu a s takovým zacílením nikde jinde nenajdou,“ uvádí Marek Antoš, ředitel vydavatelství Internet Info. 

„Internet Info jako nový provozovatel business.center.cz je pro mě zárukou, že projekt získá energii a péči, které si zaslouží. Po dvaceti letech od zrození vypouštím své dítě do světa a přeji mu i jeho novému životnímu partnerovi hodně štěstí a úspěchu,“ doplňuje ho Robert Haken, jednatel společnosti HAVIT a zakladatel serveru business.center.cz.

Pro bližší informace kontaktujte:

Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku 
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6

M: +420 724 266 302, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz