Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Společnost Internet Info má novou tvář

Internet Info, pátá největší mediální společnost českého Internetu, má nové logo a společně s ním mění také celkovou corporate identity. Jde o logický krok, který sjednocuje rozšiřující se portfolio provozovaných projektů pod výraznou a snadno rozpoznatelnou značku.

25. 4. 2007

Společnost Internet Info přichází s novým logem a novou komunikační strategií. Reaguje tak na zvyšující se potřebu silné a jasně definované značky, která by sjednocovala všechny její produkty. Jde o přirozený vývoj související s rychlým rozvojem firmy a zároveň o impuls k dalším aktivitám.

Logo - Internet Info - nové


„Chceme zdůraznit vnímání společnosti Internet Info jako silného hráče na českém internetovém trhu. Změna loga je jenom jednou ze součástí celkové přeměny mediální komunikace firmy, která bude více zdůrazňovat vzájemnou propojenost našich projektů,“ komentuje uvedení nového vizuálního stylu výkonný ředitel Ján Simkanič. „Nové logo je jednoduché a přitom výrazné, snadno se s ním pracuje a lze z něj velice přirozeně odvozovat další grafické a komunikační prvky.“

Základ nového loga, pod nímž je podepsán Pavel Rakušan z grafického studia Cellula, tvoří dvě čtyřúhelníkové plochy se zaoblenými rohy ve dvou odstínech modré barvy. V nich je moderním bezpatkovým fontem vepsán název společnosti. Zvolené řešení navíc umožňuje pracovat i se symbolikou – v podobě loga lze spatřit jak schéma počítačových kláves, tak písmeno „i“, které se objevuje na počátku obou slov tvořících název společnosti.

Velkou výhodou je také variabilita – podle potřeby lze logo použít jak ve vertikální, tak v horizontální pozici, a navíc skýtá řadu grafických možností pro designování dokumentů, prezentací a reklamních předmětů.

Poprvé se nové logo objevilo ještě v loňském roce na firemní novoročence, ovšem celková změna designu se odrazila ve vzhledu všech firemních materiálů.

Nejvýrazněji se samozřejmě dotkla firemního webu, který byl při této příležitosti kompletně přestavěn. Firemní prezentace tak nabízí jasně strukturované a snadno dostupné informace o činnosti firmy a jejích projektech v atraktivním designu. Speciální servis zde najdou obchodní partneři, novináři i odborná veřejnost, nechybí ani přehled aktuálního vydání zpravodajských serverů, které Internet Info provozuje.

Nové logo najdete ke stažení v sekci s grafickými podklady.

Internet Info - screenshot - nový

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Šebelová, PR a marketing
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110 fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O společnosti Internet Info, s. r. o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je pátou největší mediální společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.