Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Internet Info rozšiřuje své portfolio o Stahuj.cz a SW.cz

Vydavatelství Internet Info dále rozšiřuje své portfolio. Kupuje od mediálního domu Economia servery Stahuj.cz a SW.cz.

26. 7. 2018

Portál Stahuj.cz představuje katalog aplikací pro Windows, MacOS, Linux i Android a je rozšířen o magazín a poradnu. Katalog programů na Stahuj.cz funguje jako přímá podpora e-shopu SW.cz. Pro uživatele je k dispozici pokročilé vyhledávání, možnost rychlého stažení bez rychlostních limitů, hodnocení programů, recenze a možnost sledování aktualizací.

SW.cz je největším specializovaným internetovým obchodem se softwarem, který nabízí širokou nabídku produktů jako jsou antiviry, programy na úpravu fotografií a videí, multimédia, operační systémy, optimalizační aplikace, grafické editory, slovníky a další.

„Značky Stahuj.cz a SW.cz, které se nyní potkají pod společnou střechou s naším portálem Slunečnice.cz, patří k tradičním a známým službám na českém internetu, proto je i do budoucna chceme zachovat. Chystáme se však investovat do modernizace jejich podoby a využít synergií, které se nabízejí,“ uvádí k akvizici Marek Antoš, jednatel společnosti Internet Info.

„Jsem rád, že se pro Stahuj.cz a SW.cz našel ideální partner, který bude tyto projekty v rámci svých aktivit dál rozvíjet. Marek Antoš a Internet Info jsou pro tento krok spolehlivým partnerem,” komentuje Roman Latuske, generální ředitel společnosti Economia.

Pro bližší informace kontaktujte:

Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku 
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6

M: +420 724 266 302, E: renata.fiedlerova@iinfo­.cz, W: www.iinfo.cz