Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Internet Info spouští nový server: 120na80.cz

Komplexní informace o produktech a službách pro zdraví, databáze léků, lékáren i doplňků stravy – to je nový server 120na80.cz, který spustilo vydavatelství Internet Info.

2. 10. 2015

Čtenáři na 120na80.cz najdou články, které jim pomohou s výběrem produktů a služeb pro zdraví. Záběr bude opravdu široký – léky, doplňky stravy, zdravotnické prostředky, oční péče a optika, péče o zuby, zdravotnické přístroje, kompenzační pomůcky, rehabilitace a relaxace, péče o matku a dítě, zdravotnické služby, sociální služby, léčebné metody, zdravotní pojištění, zdraví a finance. 

 

 

„Dobré informace umožňují dobré rozhodnutí. Díky nim si čtenáři vyberou to nejlepší pro své zdraví. Ušetří čas, peníze i spoustu starostí. Na serveru 120na80.cz právě takové informace najdou,“ uvádí šéfredaktorka serveru Lenka Krbcová, která je zároveň šéfredaktorkou serveru Vitalia.cz ze stejného vydavatelství.

Články doplňuje řada praktických databází

  • databáze léků: kompletní katalog léků na předpis i léků volně prodejných, včetně příbalových letáků, s možností vyhledávání dle názvu a účelu 
  • databáze doplňků stravy: kompletní katalog tzv. potravních doplňků a vitamínů, opět s možností vyhledávání dle názvu a účelu 
  • databáze lékáren: přehled všech lékáren v ČR včetně otevírací doby, s možností vyhledávat na mapě. 

V nejbližší době přibyde i přehled zdravotních pojišťoven a kompletní přehled a porovnání všech bonusů a preventivních programů, které konkrétní pojišťovny nabízejí, vše na jednom místě.

Pro bližší informace prosím kontaktujte: Renatu Fiedlerovou,
marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha

T: +420 277 004 630, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz 

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 1,8 milionu lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.