Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Internet Info vítá léto s novým firemním webem

Společnost Internet Info dnes spustila nové firemní stránky. Na adrese www.iinfo.cz na návštěvníky čeká moderní design laděný do firemních barev nabízející podrobné informace o společnosti, jejích serverech, akcích a dalších nabízených službách v přehlednější a uživatelsky přívětivější podobě.

20. 6. 2013

 

Firemní web společnosti Internet Info prošel po šesti letech kompletním redesignem. Nová moderní podoba návštěvníkům nabízí uživatelsky přívětivější a rychlý přístup k hledaným informacím. Web je navržen s ohledem na aktuální trendy v podobě responzivního webdesignu umožňujícího prohlížení stránek bez ohledu na použité zařízení.

Struktura nových webových stránek je rozdělena do tří základních sekcí. V první sekci jsou k dispozici podrobné informace o specializovaných serverech společnosti Internet Info, druhá sekce je zaměřena na vzdělávací akce a konference a třetí je určena především obchodním partnerům, médiím a všem, koho zajímá aktuální dění ve společnosti.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6T: +420 277 004 631, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 1,8 milionu lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.