Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Podnikatel.cz a Měšec.cz vám poradí jak na daně snadno a rychle

Vyplnit a podat daňové přiznání pro daň z nemovitostí a daň z příjmů je nyní mnohem jednodušší. Servery Podnikatel.cz a Měšec.cz pro své čtenáře totiž připravily přehledné daňové speciály, s jejichž pomocí mohou snadno a rychle vyplnit svá daňová přiznání s použitím připraveného interaktivního formuláře.

11. 1. 2013

Servery Podnikatel.cz a Měšec.cz přichystaly pro své čtenáře přehledné daňové speciály zaměřené na daně z nemovitostí a daně z příjmů, které je krok za krokem provedou vyplněním daňových přiznání. Speciály nabízejí interaktivní formuláře, do nichž stačí pouze zadat vstupní údaje a formuláře díky již zakomponovaným výpočtům vše ostatní dopočítají samy. Kromě standardních, které uspokojí naprostou většinu daňových poplatníků, jsou k dispozici i pokročilejší formuláře pro ty náročnější s vyššími obraty. Čtenáři mohou využít současně i služeb daňové online poradny a získat rady od zkušeného odborníka.

Podnikatel.cz se svým daňovým speciálem zaměřuje zejména na podnikatele a OSVČ. Jeho součástí jsou opět všechny potřebné daňové formuláře, přehledy pro zdravotní pojišťovnu a pro ČSSZ, kalkulačka pro výpočet daně a současně také mnoho informací a rad pro snadnější přehled v oblasti daní.

Daňový speciál na serveru Měšec.cz je určen hlavně fyzickým osobám. Přináší daňovou kalkulačku a všechny potřebné formuláře pro přiznání k dani z příjmu fyzických osob. Součástí speciálu je i praktický průvodce daňovým systémem, obsahující podrobné informace a vysvětlivky k jednotlivým pojmům a postupům souvisejícím s daněmi.

Důležité odkazy:

Daňový speciál serveru Podnikatel.cz:


Daň z nemovitosti za rok 2012 Průvodce daňovým přiznáním, formuláře ke stažení, online poradna.

Daně z příjmů za rok 2012 Průvodce pro podnikatele, jak na daňové přiznání, jak na přehled pro zdravotní pojišťovnu, jak na přehled pro ČSSZ, formuláře ke stažení, online poradna.

Daňová kalkulačka Výpočet daně z příjmu pro podnikatele a OSVČ

Daňový speciál serveru Měšec.cz:


Daň z nemovitostí v roce 2012 Průvodce daňovým přiznáním, formuláře ke stažení, online poradna.

Daně z příjmů za rok 2012 Průvodce pro zaměstnance, jak na daňové přiznání, jak na přehled pro zdravotní pojišťovnu, jak na přehled pro ČSSZ, formuláře ke stažení, online poradna.

Daňová kalkulačka Výpočet daně z příjmu pro zaměstnance

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6
T: +420 277 004 631, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 1,8 milionu lidí měsíčně.
Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.

Podnikatel.cz předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Podnikatel.cz denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Podnikavý tým šéfredaktora Michaela Hovorky vytváří užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.

Měšec.cz, Váš průvodce finančním světem: Co čekat od webu, jehož šéfredaktor má 52 bankovních účtů, 44 platných platebních karet a 3 šekové knížky? Správná odpověď: zasvěcené rady o penězích. A také odhodlanost, se kterou Měšec.cz poskytuje precizní analýzy produktů, finanční kalkulačky, porovnání bank a zprávy z oblasti osobních financí a investic. Vše vyzkoušeno na vlastní kůži Dalibora Z. Chvátala a jeho kolegů.