Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Jan Sedlák posiluje redakci serveru Lupa.cz

Novou posilou redakčního týmu serveru o českém Internetu Lupa.cz se stal Jan Sedlák. Přichází z vydavatelství Mladá Fronta.

26. 10. 2015

Na serveru Lupa.cz se Honza bude věnovat především technologickým a byznysovým tématům, infrastruktuře českého i světového internetu (cloud, datová centra, enterprise IT) a velkým firmám jako jsou Oracle, IBM, Microsoft.

Svou novinářskou kariéru začínal v časopisu Computer a na serveru Živě.cz. Postupem času se začal českým a světovým IT zabývat nejen z technického, ale i z byznysového pohledu. Psal články pro deník E15 či časopis Euro, kde publikoval analytické texty i rozhovory s kapitány českého i světového IT byznysu.

V rámci Živě.cz připravoval samostatný podweb Connect, zaměřený na síťové technologie, cloud, serverová řešení či datacentra. Pro Connect také natáčel pravidelné videorozhovory s významnými osobnostmi tuzemské i zahraniční IT scény. 

Externě spolupracuje také s prestižním týdeníkem The Economist a je členem klubu Mozky českého internetu, který se snaží propojovat myšlenky odborníků, jimž není lhostejný rozvoj českého on-line prostředí.

Pro bližší informace prosím kontaktujte: Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha

T: +420 277 004 630, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz 

Lupa.cz je již 16 let průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.