Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Anketa Křišťálová Lupa 2006: začalo finální hlasování

Po období, kdy se sbíraly nominace v jednotlivých kategoriích, bylo spuštěno finální hlasování veřejnosti v anketě Křišťálová Lupa 2006 – Cena českého Internetu, kterou pořádá server Lupa.cz. Internetová veřejnost může v anketě hlasovat až do konce října.

2. 10. 2006
Křišťálová Lupa 2006 - logo

V anketě Křišťálová Lupa 2006 – Cena českého Internetu, kterou pořádá zpravodajský server o českém Internetu Lupa.cz ve spolupráci se společností Tiscali, mají čtenáři poprvé možnost rozhodnout, které projekty či služby je na českém Internetu letos nejvíce zaujaly.

„O tom, že má naše anketa, oceňující zajímavé internetové projekty, opravdu smysl, nás přesvědčilo již nominační období, během něhož nám své tipy zaslalo více než dva tisíce čtenářů. Z nominací je jasně vidět opravdový zájem a přehled čtenářů o dění v oblasti Internetu,“ komentuje první část ankety šéfredaktor serveru Lupa.cz Aleš Miklík.

Po celý měsíc říjen budou čtenáři vybírat své favority v jedenácti kategoriích, do nichž postoupilo vždy pět nejčastěji nominovaných projektů a služeb. Budou přitom moci vyhrát jednu z padesátky hodnotných cen, které věnovali partneři ankety. Hlasovat lze pouze prostřednictvím internetového hlasovacího formuláře na stránkách ankety.

E-shop

Alza.cz, CzechComputer.cz, Kosmas.cz, Mall.cz, VltavaStores.cz

Webhoster

Czechia, Český hosting, Ignum, Nebit, Pípni

Web veřejné správy

Czech.cz (stránky České republiky), Justice.cz, Mpsv.cz (Ministerstvo práce a sociálních věcí), Mvcr.cz (Ministerstvo vnitra), Portal.gov.cz (Portál veřejné správy)

Firemní web

Cz.o2.com, Symbio.cz, Škoda-auto.cz, T-mobile.cz, Vodafone.cz

Freemail

Email.atlas.cz, Email.centrum.cz, Email.seznam.cz, Mail.volny.cz, Gmail.com

Vyhledávač

Atlas.cz, Centrum.cz, Google.cz, Jyxo.cz, Seznam.cz

Obecné zpravodajství

Aktuálně.cz, ČeskéNoviny.cz, iDnes.cz, iHNed.cz, Novinky.cz

Specializované zpravodajství

Běhej.com, Hoax.cz, Moje-rodina.cz, Rodina.cz, Víra.cz

Zábava a bulvár

Blesk.cz, Bleskově.cz, Prison-break.cz, Sga-project.com, Super.cz

Blog

Cuketka.cz, ILblog.cz, Marigold.cz, Ostravak.bloguje.cz, Reality-show.panacek.com

Osobnost

Ivo Lukačovič, Dušan Janovský, Jiří Peterka, Petr Staníček, Patrik Zandl


Dvě ocenění Křišťálové Lupy 2006, a to v kategorii Projekt roku a Anticena, udělí odborná porota složená z téměř šedesátky osobností z oblasti odborných médií, internetových a telekomunikačních společností i akademické sféry. Slavnostní vyhlášení se uskuteční 23. listopadu 2006, v den konání odborné konference Czech Internet Forum 2006.

„Přiznávám, že jsme všichni velice zvědaví na konečné výsledky ankety. A jsme rádi, že se nám již nyní potvrdil předpoklad, že tato akce bude představovat novou platformu pro reflexi veřejného internetového mínění,“ dodává Aleš Miklík.

Generálním partnerem ankety i odborné konference je společnost Tiscali ČR. Partnery konference jsou společnosti AEC, server o digitálním vysílání DigiZone.cz a společnost Kanzelsberger, která se zároveň stala i partnerem kategorie Blog a ocení jejího vítěze. Mediálními partnery jsou časopisy Click! a Chip.

Více informací o anketě a odborné konferenci naleznete na stránkách ankety http://kristalova.lupa.cz/.


KL - Tiscali


KL - AEC
KL - DZ


KL - Kanzelsberger


KL - Chip
KL - Click

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Hana Šebelová, PR a marketing
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110 fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Lupa.cz
Lupa.cz je jeden z nejstarších a nejznámějších specializovaných zpravodajských serverů na českém Internetu. Jádrem jeho obsahu jsou původní denní komentáře z oblasti Internetu a telekomunikací se zvláštním zřetelem na problematiku poskytovatelů připojení, internetového obsahu, marketingu a e-commerce. Během měsíce jej navštíví téměř 200 tisíc uživatelů.

O společnosti Internet Info, s. r. o.
Společnost Internet Info, s.r.o., je pátou největší mediální společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.