Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Křišťálová Lupa 2012: konec světa

Křišťálová Lupa 2012 představuje svou oficiální znělku. Letošní 7. ročník se nese ve znamení blížícího se konce světa.

13. 7. 2012

Oficiální znělka ankety Křišťálová Lupa 2012 – Cena českého internetu avizuje poslední ročník na tomto světě před plánovaným koncem světa, který má přijít 21. prosince tohoto roku. 7. ročník ankety s podtitulem Konec světa aneb Co čeká na konci tunelu tak vybere ty nejzajímavější projekty, jejichž sláva pronikne až na věčnost.

Celou znělku si můžete prohlédnout na stránkách ankety. Autorsky jsou pod ní podepsáni výkonný ředitel Internet Info Ján Simkanič, herec a moderátor Tomáš Hanák, grafik Ivan Pik a zvukař divadla Archa Jaromír Mikeš.

TZ znělka Křišťálová Lupa

Foto: Základní vizuál letošního ročníku

Nominace ve třinácti kategoriích budou spuštěny již v pondělí 23. července a potrvají až do 2. září. Finální hlasování pak odstartuje 24. září. Slavnostní vyhlášení výsledků ankety proběhne 28. listopadu tradičně v Divadle Archa.

“Slavnostním vyhlášením už počtvrté provede osvědčené moderátorské duo Tomáš Hanák a Ján Simkanič, které je zárukou toho, že opět půjde o jeden z nejpříjemnějších večerů celého roku,” uvádí Renata Fiedlerová, marketingová ředitelka Internet Info.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6
T: +420 277 004 631, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz

Anketa Křišťálová Lupa – Cena českého internetu je pravidelným hlasováním veřejnosti a odborné poroty, v němž se vybírají a oceňují nejoblíbenější a nejzajímavější projekty, služby a osobnosti české online scény. Letošní ročník je již sedmým v pořadí. Za dobu své existence se anketa stala již tradiční a bezesporu nejvýznamnější událostí roku v oblasti českého internetu. To dokládá i počet čtenářů zapojených v loňském roce do finálního hlasování, který přesáhl 60 tisíc.