Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Křišťálová Lupa 2013: finálový boj začíná

Následujících pár týdnů rozhodne o vítězích 8. ročníku ankety Křišťálová Lupa 2013 – Cena českého Internetu, která dnešním dnem vstoupila do finální hlasovací fáze. Internetová veřejnost a odborná porota nyní vyberou z nominovaných internetových projektů ty nejzajímavější a nejužitečnější za uplynulý rok.

18. 9. 2013

Na stránkách ankety Křišťálová Lupa 2013 – Cena českého Internetu je v období od 18. září do 27. října 2013 k dispozici hlasovací formulář, jehož pomocí nyní může nejširší veřejnost dávat hlasy a podpořit své favority v jednotlivých kategoriích.

Seznam projektů nominovaných v hlavní kategorii Projekt roku:

demagog.cz
Unikátní projekt poskytující analytickou zpětnou vazbu pro výroky politiků.

HITHIT
Web pro získávání finančních prostředků prostřednictvím crowdfundingu už úspěšně využila řada zajímavých projektů.

OPRÁSKI SČESKÍ HISTORJE
Originální komiks o české historii viděné současnýma očima.

Peklo na talíři
Pořad Peklo na talíři na Stream.cz popularizuje problematiku kvality jídla a praktiky jejich výrobců a distributorů.

Triobo
Publikační platforma pro vydávání obsahu na mobilních zařízeních, kterou využívají mimo jiné časopisy Dotyk, 100+1 nebo Srdcaři.

Srpen 1968 na Facebooku a Twitteru
Retro přímý přenos invaze z roku 1968 na sociálních sítích.

Prima Online
Digitální sekce televize Prima pod vedením Daniela Grunta zažila v letošním roce raketový nástup s řadou nových projektů.

Tablet media: Dotyk
První projekt vydavatelství, které se zaměřuje výhradně na vydávání titulů pro tablety. K dostání zdarma, je financován reklamou.

Kompletní seznam nominovaných projektů ve všech kategoriích naleznete na stránkách ankety ZDE.

V sedmi kategoriích o vítězích rozhodne veřejnost, v dalších sedmi pak odborná porota, složená z bezmála 200 internetových odborníků, podnikatelů a zástupců médií. Každý, kdo se do hlasování zapojí, má šanci získat vstup na slavnostní vyhlášení výsledků ankety s mottem “Každý dostane, co si zaslouží”, které proběhne 20. listopadu v pražském divadle Archa. Znělku k letošnímu ročníku si můžete prohlédnout ZDE.

Veškeré podrobnosti o anketě Křišťálová Lupa 2013 – Cena českého Internetu najdete na www.kristalova-lupa.cz.

Anketu Křišťálová Lupa 2013 pořádá server Lupa.cz, jehož provozovatelem je společnost Internet Info. Hlavním partnerem ankety je společnost T-Mobile. Partnery ankety jsou společnosti ACTIVE 24, GoPay, Kniha Zlín, mojeID. Partner slavnostního vyhlášení je AK PKK. Mediálními partnery jsou Aukro.cz, ČSFD.cz, Deník.cz, E15.cz, Heureka.cz, HyperMedia, iDNES.cz, iHned.cz, lidovky.cz, Marketing&Media, Novinky.cz, Regie Radio Music, Seznam.cz, STRATEGIE, TISCALI MEDIA, ZET a Živě.cz.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Renatu Fiedlerovou, marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6

T: +420 277 004 631, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 1,8 milionu lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.

Lupa.cz je již 15 let průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.