Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Křišťálová Lupa letos ve znamení cenzury internetu a s novými moderátory

Slavnostní vyhlášení ankety Křišťálová Lupa 2016 – Cena českého Internetu se ponese ve znamení cenzury internetu a pašování internetových dat. Naznačuje to i nová znělka letošního ročníku, v níž se zároveň představují nové tváře, které diváky vyhlášením provedou.

27. 7. 2016

Herec a moderátor Ondřej Cihlář je šéfem mafiánské party tvořené tvůrčím týmem akrobatické skupiny Losers Cirque Company. Společně budou pašovat internetová data v době tuhé cenzury internetu. Aby nedošlo k odhalení předávky nelegálního kontrabandu ve sklepních prostorách Divadla Archa, musí předstírat, že se jedná o slavnostní vyhlášení cen. Den D pro uskutečnění celé transakce byl určen na 1. prosinec 2016.

Domluvu zkušených mafiánů o chystané akci zachycuje i znělka letošního ročníku, která před několika dny unikla na internet.

„Byli jsme k tomu donuceni. Všichni víme, že internetová data jsou to nejcennější, co dnes existuje, a cenzura žene jejich cenu ještě výš,“ přiznává capo di tutti capi Ján Simkanič za pořadatelský server Lupa.cz z vydavatelství Internet Info. „Doufám, že se o zásilky přihlásí ti nejlepší z nejlepších a že nám uživatelé českého internetu pomohou určit, kdo je kdo.“

Nominační fáze ankety už začala a potrvá do 28. srpna. Finální hlasování pak vypukne 26. září 2016.

Anketu Křišťálová Lupa 2016 pořádá server Lupa.cz, jehož provozovatelem je společnost Internet InfoGenerálním partnerem akce je Česká spořitelna a hlavním partnerem společnost T-Mobile. Dalšími partnery akce jsou Active24Chivas Regal, Kniha Zlín a mojeID. Hlavními mediálními partnery jsou Česká televize a Český rozhlas Radiožurnál. Mediálními partnery jsou Aktuálně.czDeník.czE15­.czHeureka.czHypermedi­a.cziDNES.cz,Novinky.czSez­nam.czTiscali MediaŽivě.cz.

Pro bližší informace prosím kontaktujte: Renatu Fiedlerovou,
marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha

T: +420 277 004 630, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz 

Lupa.cz je již 18 let průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 1,8 milionu lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.