Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Lupa.cz: Czech Internet Forum 2010 - to nejzajímavější z českého Internetu v jednom dni

Za necelé tři týdny se koná konference Czech Internet Forum 2010, pořádaná pod hlavičkou serveru Lupa.cz a ve spolupráci se společností Nokia. Již tradičně přinese komplexní a atraktivní pohled na svět internetu. Kromě přednášek zaměřených na internetový byznys a média a konfrontací v panelových diskusích se mohou účastníci těšit na netradiční programové prvky formou duelů osobností, rozhovorů či stručných „vzkazů českému Internetu“.

26. 10. 2010
logo CIF 2010

Pátý ročník očekávané konference Czech Internet Forum 2010 se uskuteční ve čtvrtek 11. listopadu 2010 v Konferenčním centru CITY v Praze. Zájemci o účast se mohou registrovat prostřednictvím online formuláře na stránkách konference. Prvních padesát registrovaných dostane knihu 99 tipů pro úspěšnější reklamu od nakladatelství Grada.

Mezi hlavní lákadla programu patří duel Michala Heisiga (Seznam.cz) a Tomáše Búřila (CentrumHoldings.com) s moderátorem Tomášem Řehákem, bývalým šéfem OMD Digital. Stranou zájmu nezůstanou ani nové nadějné projekty, které se účastníkům představí v rámci prezentace start-upů: BigBrands.cz, Pixmac.cz, nový Sklik, Slevomat.cz, WikiReality.cz, či Zoot.cz. Konference se bude věnovat také platbám za online obsah, chování mladé generace na internetu nebo doménové kriminalitě.

Přednášky a diskuse budou střídat méně tradiční formáty. Na programu je například rozhovor dvou významných osobností e-commerce v ČR, Jiřího Hlavenky, zakladatele Computer Pressu, s Václavem Liškou, zakladatelem Aukro.cz. Neméně zajímavý bude rychlý sled několika prezentací v podobě „vzkazu českému Internetu“, ve kterém několik výrazných individualit bude moci během 333 vteřin vyjádřit své názory na českou internetovou scénu – mezi již potvrzenými jsou například Martin Jaroš, šéf marketingové komunikace T-Mobile, nebo investor Michael Rostock-Poplar.

„I letos jsme se snažili přichystat co nejbohatší program, kdy si každý přijde na své a kde budou prezentovány nejdůležitější informace a novinky za poslední rok. Zároveň jsme věděli, že chceme konferenci připravit jinak – udělat z ní živější a méně formální událost. Věříme, že to účastníci ocení a odnesou si mnoho inspirativních zážitků,“ komentuje Aleš Miklík, ředitel médií společnosti Internet Info.

Nedílnou součástí akce budou i workshopy, tentokrát zaměřené na katalogové služby, plánování médií, služby hromadného nakupování, nebo na statistiky serveru Fejsbůček.cz, specializovaného na informace o sociální síti Facebook. Aktuální program je k dispozici na stránkách akce.

Czech Internet Forum 2010 úzce souvisí s anketou Křišťálová Lupa 2010 – Cena českého Internetu, jejíž finální hlasování právě skončilo. Slavnostní vyhlášení výsledků ankety proběhne ve čtvrtek 25. listopadu 2010 v Divadle Archa.

Konferenci Czech Internet Forum 2010 pořádá server Lupa.cz ve spolupráci s generálním partnerem společností Nokia Česká republika. Partnery jsou ACTIVE 24, Fejsbucek a GEMIUS. Hlavním mediálním partnerem je týdeník Marketing & Media. Mediálně projekt podporují AdActve, Aktuálně.cz, Blesk.cz, Centrum.cz, ČeskéNoviny.cz, ČRo 1 – Radiožurnál, ČT24, Dáma.cz, Deník.cz, E15.cz, eStránky.cz, Heureka.cz, iDNES.cz, Miton.cz, Novinky.cz, Proměňse.cz, Reflex, Seznam.cz a Živě.cz. Produktovým partnerem je nakladatelství Grada.

CIF loga partnerů

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Rošická, Marketing & PR Specialist
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. 277 004 631, fax 277 004 601
E-mail: hana.rosicka@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O anketě Křišťálová Lupa

(www.kristalova-lupa.cz)

Anketa Křišťálová Lupa – Cena českého Internetu je pravidelným hlasováním veřejnosti a odborné poroty, v němž se vybírají a oceňují nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu. Již pátý ročník ankety pořádá server o českém Internetu Lupa.cz za podpory společnosti Nokia Česká republika. Společně s anketou je pořádána pravidelná odborná konference Czech Internet Forum, mapující aktuální stav českého Internetu z nejrůznějších úhlů pohledu. Loňský ročník ankety se bezesporu zařadil mezi nejzajímavější události českého Internetu v roce 2009. Finálního hlasování vzbudilo silný ohlas, když se do něj zapojilo více než 82 tisíc hlasujících.

O serveru Lupa.cz

(www.lupa.cz)

Lupa.cz je jeden z nejstarších a nejznámějších specializovaných zpravodajských serverů na českém Internetu. Jádrem jeho obsahu jsou původní denní komentáře z oblasti Internetu a telekomunikací se zvláštním zřetelem na problematiku poskytovatelů připojení, internetového obsahu, marketingu a e-commerce.

O společnosti Internet Info, s.r.o.

(www.iinfo.cz)

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.