Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Lupa.cz: moderní design, responzivita a důraz na obsah

Server o českém Internetu, Lupa.cz, se představuje v moderním pojetí, s ještě větším důrazem na obsah a s responzivním designem.

21. 9. 2016

Jeden z nejstarších českých internetových magazínů se dnes pochlubil novým vzhledem. Základní rysy nové podoby serveru z vydavatelství Internet Info jsou moderní design, plná responzivita, soustředění na obsah a jeho snadné čtení a zjednodušení titulní strany.

Obsah na prvním místě. Nově zavedené aktuality mají nyní na titulní stránce své místo v levém sloupci, takže čtenář má v každý moment naprosto jasný přehled o tom, co se v oboru internetového byznysu a technologií děje nového. Zároveň se přímo na titulní stránce zobrazuje více článků. Detail článku je také zjednodušený, přizpůsobený snadnému čtení v každém rozlišení, a není rušen reklamami, ty jsou z velké části přemístěny do pravého sloupce.

Inzerenty jistě potěší lepší rozmístění reklamních pozic a jejich viditelnost na všech typech zařízení. Nově také mohou využít pozici rectangle 500 × 300 px.

Pro bližší informace prosím kontaktujte: Renatu Fiedlerovou,
marketingovou ředitelku
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha

T: +420 277 004 630, F: +420 277 004 601, E: renata.fiedlerova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz 

Lupa.cz je již 18 let průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 1,8 milionu lidí měsíčně.