Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Lupa.cz: V databázi WiFi už 500 hotspotů

Praha, 8. listopadu 2004 – V největší české databázi hotspotů WiFi na odborném serveru Lupa.cz nedávno přibyl už 500. hotspot. Tento fakt spolu s rostoucí návštěvností svědčí o velkém zájmu uživatelů.

8. 11. 2004

Odborný server Lupa.cz (http://www.lupa.cz) svou databázi WiFi hotspotů (http://wifi.lupa.cz) spustil v srpnu tohoto roku. Po třech měsících provozu lze říci, že se setkala s mimořádně kladnou odezvou. Oblíbili si ji jak uživatelé technologie WiFi, což se pozitivně odráží ve stále rostoucí návštěvnosti, tak také provozovatelé hotspotů, což se zase projevilo ve zvýšeném počtu evidovaných přístupových bodů.

Stačily tři měsíce na to, aby se obsah databáze zdvojnásobil, a to především díky vlastní iniciativě poskytovatelů, kteří hotspoty do databáze sami přidávají. K dnešnímu dni se v databázi nalézá už 518 hotspotů ve 123 obcích od 57 poskytovatelů a každým dnem do databáze přibývají nové příspěvky.

Ukazuje se, že myšlenka zprovoznit WiFi databázi, v níž najdete pohromadě všechny dostupné informace potřebné pro bezproblémové využití této moderní technologie, padla na úrodnou půdu. Hotspotů neustále přibývá, naši uživatelé jsou s databází spokojeni, využívají ji čím dál častěji a poskytují si vzájemně v komentářích velice praktické rady. Jsme rádi, že databáze na našem serveru Lupa.cz přináší svým uživatelům skutečný užitek, hodnotí dosavadní vývoj Ján Simkanič, product manager společnosti Internet Info, která server Lupa.cz provozuje.

Podrobnosti o Databázi hotspotů WiFi.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:
Ján Simkanič, product manager
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 123,110, fax 244 003 220
E-mail: simkanic@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Lupa.cz
Lupa.cz je jeden z nejstarších a nejznámějších specializovaných zpravodajských serverů na českém Internetu. Jádrem jeho obsahu jsou původní denní komentáře z oblasti Internetu a telekomunikací se zvláštním zřetelem na problematiku poskytovatelů připojení, internetového obsahu, marketingu a e-commerce.

O společnosti Internet Info, s. r. o.
Společnost Internet Info, s.r.o., provozuje v českém Internetu 10 obsahových serverů, mezi něž patří například Lupa, Měšec, Root, Navrcholu, Slunečnice a další. Pod značkou Dobrý web se také věnuje konzultacím v oblasti webových služeb. V posledních třech letech se pravidelně umisťuje v přehledu nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední a východní Evropě FAST 50, dvakrát dokonce na prvním místě v rámci České republiky.