Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Lupa.cz: Internet Video Forum 2007: jaká je budoucnost video obsahu na českém Internetu?

Využití videa je nastupujícím trendem v oblasti internetového obsahu. Co všechno využití této technologie znamená, představí odborná konference Internet Video Forum 2007, kterou pořádá server o českém Internetu Lupa.cz.

21. 5. 2007

Úspěch komunitních video služeb a obsahu, stejně jako nástup nových formátů v internetové reklamě klade před provozovatele médií, mediální agentury i samotné uživatele nové výzvy a situace, jejichž efektivní zvládnutí vyžaduje spolupráci všech tří stran. Odborná konference Internet Video Forum 2007 se pokusí zmapovat, jaké bude směřování video obsahu na českém Internetu v nejbližší budoucnosti a jaké problémy či překážky můžeme v této oblasti očekávat.

Odbornou konferenci pořádá dne 5. června 2007 od 13.30 hodin v hotelu Adria v Praze server o českém Internetu Lupa.cz jako předstupeň obsáhleji pojaté konference Czech Internet Forum 2007.

„S tím, jak se video na Internetu pomalu, ale jistě stává fenoménem, vzniká akutní potřeba mluvit o všech příležitostech a úskalích, jež v této souvislosti můžeme očekávat. Konference tedy především nabídne příležitost k setkání odborníků z různých oblastí, kteří si budou moci vyměnit své dosavadní zkušenosti, názory, ale i náměty pro další vývoj,“ vysvětluje hlavní smysl konference Aleš Miklík, šéfredaktor pořadatelského serveru Lupa.cz.

Program konference je sestaven s důrazem zachytit využití video obsahu na Internetu z mnoha úhlů pohledu – od obsahového, přes právní, technologický, až po pohled zpravodajský či inzertní. Mezi přednášejícími a diskutujícími budou zástupci internetových médií, mediálních agentur, ale také odborníci na české právo či technologie. Účast v diskuzi přislíbili zástupci České televize, serveru N-Joy.cz, zpravodajských portálů iDNES.cz a Aktuálně.cz nebo sdružení SPIR a CESNET.

Zájemci o účast z řad široké veřejnosti se mohou registrovat pomocí internetového formuláře na stránkách konference (http://konference.lupa.cz/re­gistrace/). Více informací včetně kompletního programu je k dispozici na stránkách konference – http://konference.lupa.cz.

Konference Internet Video Forum 2007 se koná ve spolupráci s generálním partnerem společností Fun Power, která provozuje portál N-Joy.cz. Mediálním partnerem je zpravodajský server iDNES.cz.

logo N-joy.cz

logo iDNES.cz

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Šebelová, PR a marketing
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110 fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Lupa.cz

Lupa.cz je jeden z nejstarších a nejznámějších specializovaných zpravodajských serverů na českém Internetu. Jádrem jeho obsahu jsou původní denní komentáře z oblasti Internetu a telekomunikací se zvláštním zřetelem na problematiku poskytovatelů připojení, internetového obsahu, marketingu a e-commerce. Během měsíce jej navštíví téměř 250 tisíc uživatelů.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

Společnost Internet Info, s.r.o., je pátou největší mediální společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.