Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Lupa.cz: Czech Internet Forum 2007: Kam kráčí český Internet?

Projekt Křišťálová Lupa 2007 – Cena českého Internetu vrcholí. Včera bylo ukončeno hlasování, do něhož se zapojilo více než 20 tisíc hlasujících. V den slavnostního vyhlášení výsledků ankety proběhne druhý ročník odborné konference Czech Internet Forum 2007.

29. 10. 2007

Po téměř třech měsících sbírání nominací a finálního hlasování o vítězích ankety Křišťálová Lupa 2007 – Cena českého Internetu je rozhodnuto. Do průběhu ankety se zapojilo více než 20 tisíc čtenářů serveru Lupa.cz, kteří přispěli k ocenění toho, co považují na českém Internetu za nejlepší. Slavnostní vyhlášení výsledků ankety se uskuteční ve čtvrtek 22. listopadu 2007 v pražském restaurant & coctail baru p.m.

Ve stejný den proběhne v Konferenčním centru City v Praze odborná konference Czech Internet Forum 2007 reflektující aktuální trendy a stav českého Internetu. Program konference je tématicky rozdělen do tří relativně samostatných bloků. Přednášející a panelisté v nich zhodnotí možnosti vývoje českého Internetu z pohledu technologií, byznysu a médií. Rolí průvodců jednotlivými bloky se ujmou moderátoři Jiří Peterka, Jan Makovička a Aleš Miklík.

Pro letošní ročník konference se nám podařilo zajistit řadu významných odborníků jak mezi přednášejícími, tak v jednotlivých panelech. Celodenní program jsme se snažili koncipovat tak, aby si každý účastník měl možnost vybrat přesně to téma, které je pro něj v daném oboru činnosti důležité. Spolu s vyhlášením výsledků ankety Křišťálová Lupa 2007 se tak 22. listopad 2007 stane opravdovým svátkem českého Internetu, věří Aleš Miklík, šéfredaktor pořádajícího serveru Lupa.cz.

Mezi přednášejícími nebude chybět např. Petr Bednář ze společnosti Global Inspiration, Vít Smékal agentury z OMD Czech, dále zakladatel společnosti Computer Press Jiří Hlavenka nebo Kateřina Hrubešová ze Sdružení pro internetovou reklamu, které je odborným garantem konference, a samozřejmě řada dalších osobností českého Internetu.

Zájemci o účast na konferenci se mohou registrovat prostřednictvím internetového formuláře na adrese http://kristalova.lupa.cz/re­gistrace/. Podrobný aktualizovaný program konference je k dispozici na stránkách Křišťálové Lupy.

Přehled probíraných témat:

Blok 1: Internet jako technologie

 • Malí proti velkým: ovládnou český Internet místní ISP?
 • IPTV dva roky poté
 • České domény v novém balení
 • Kdy bude Internet konečně mobilní?

Blok 2: Internet jako byznys

 • Byznys modely na Internetu
 • Jak Internet mění mediální mapu
 • Kde jsou čeští inovátoři?
 • Česká software policie
 • Internet jako mediatyp pro reklamní investice

Blok 3: Internet jako médium

 • Reklamní média pod Monitorem
 • Komunity (komerční potenciál)
 • Čtenářské blogy
 • Internet a print v odborných médiích: hledání třetí cesty
 • Internet a jeho limity

Workshopy:

 • Byznys ve věku Web 2.0
 • VoIP doma i v kanceláři
 • Právo a Internet

Projekt Křišťálová Lupa 2007, zahrnující anketu a odbornou konferenci, společně připravil server Lupa.cz a společnost Beyond Interactive, generální partner projektu. Hlavním partnerem je společnost AEC, dalšími partnery potom společnosti Sloane Park a UPC.

Hlavním mediálním partnerem projektu je časopis Strategie. Mediálními partnery portály Atlas.cz, Centrum.cz a Seznam.cz, deníky Blesk a Právo, časopis Reflex, zpravodajské servery Aktuálně.cz, iDNES.cz, Novinky.cz a projekt Atlas ICQ.

Generální partner

Beyond Interactive

Hlavní partner

Logo - AEC

Partneři

Logo - Sloane Logo - UPC

Hlavní mediální partner

Strategie - logo

Mediální partneři

Aktuálně - logo Atlas - logo ICQ - logo

Blesk - logo Centrum - logo logo iDNES.cz

Logo - Novinky logo - Právo Reflex - logo

Seznam - logo

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110 fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

Lupa.cz

Lupa.cz je jeden z nejstarších a nejznámějších specializovaných zpravodajských serverů na českém Internetu. Jádrem jeho obsahu jsou původní denní komentáře z oblasti Internetu a telekomunikací se zvláštním zřetelem na problematiku poskytovatelů připojení, internetového obsahu, marketingu a e-commerce. Během měsíce jej navštíví téměř 250 tisíc uživatelů.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

Společnost Internet Info, s.r.o., je pátou největší mediální společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby pro optimalizaci internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice.