Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Lupa.cz: Skandál na jevišti! Hanák s Macháčkem se porvali o mikrofon!

Neskutečná rvačka se strhla mezi známými herci, moderátory a kolegy z divadla Sklep. Jiří Macháček a Tomáš Hanák neunesli tíhu své slávy a ješitně se poprali o mikrofon přímo na jevišti před zraky šokovaných diváků! K nečekanému incidentu došlo při vyhlašování výsledků čtvrtého ročníku populární ankety Křišťálová Lupa 2009 - Cena českého Internetu.

27. 11. 2009
KL2009

Organizátoři slavnostního večera vyhlašování výsledků ankety Křišťálová Lupa – Cena českého Internetu museli momentálně indisponovaného Hanáka uprostřed vyhlašování narychlo nahradit shodou okolností přítomným Macháčkem. Ten ochotně zaskočil, přestože se právě připravoval na koncert své skupiny MIG21, který měl následovat po vyhlášení.

KL2009-bitka

Rozčilený Hanák se však vzápětí vrátil na jeviště a žádal své původní moderátorské místo. Slovní půtka nakonec vyústila v krvavou bitku, při které došlo dokonce k poničení části jeviště! Stalo se tak poté, kdy herci v lítém boji strhli jednu z rekvizit a v souboji ji o sebe zničili.

Boj by snad nikdy neskončil, pokud by jeden z organizátorů nezakročil a nevystřelil by poplašný výstřel do vzduchu.

Nevěřila jsem svým očím! řekla nám exkluzivně jedna z otřesených divaček. Moji dva nejoblíbenější herci a perou se jako malí kluci! Mohli se přitom třeba prostřídat, nabídla pohotově rozumné řešení. Takové, kterého zaslepené hvězdy očividně nebyly schopny.


KL2009-bitka KL2009-bitka KL2009-bitka

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Jarešová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 109/116, 160 41 Praha 6
Tel. 277 004 630, 600 fax 277 004 601
E-mail: hana.jaresova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O anketě Křišťálová Lupa

Anketa Křišťálová Lupa – Cena českého Internetu je pravidelným hlasováním veřejnosti a odborné poroty, v němž se vybírají a oceňují nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu. Již čtvrtý ročník ankety pořádá server o českém Internetu Lupa.cz za podpory O2 Media společnosti Telefónica O2 Czech Republic. Společně s anketou bude uspořádána pravidelná odborná konference Czech Internet Forum 2009, mapující aktuální stav českého Internetu z nejrůznějších úhlů pohledu. Loňský ročník ankety se bezesporu zařadil mezi nejzajímavější události českého Internetu v roce 2008. Finálního hlasování vzbudilo silný ohlas, když se do něj zapojilo více než 64 tisíc hlasujících.

O serveru Lupa.cz, www.lupa.cz

Lupa.cz je jeden z nejstarších a nejznámějších specializovaných zpravodajských serverů na českém Internetu. Jádrem jeho obsahu jsou původní denní komentáře z oblasti Internetu a telekomunikací se zvláštním zřetelem na problematiku poskytovatelů připojení, internetového obsahu, marketingu a e-commerce.

O společnosti Internet Info, s. r. o., www.iinfo.cz

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.