Dáváme Internetu obsah. Unikátní obsah.


Lupa.cz: Společnost Telefónica O2 podpoří anketu Křišťálová Lupa 2009

Server Lupa.cz připravuje již čtvrtý ročník populární ankety Křišťálová Lupa – Cena českého Internetu. Generálním partnerem je jako v loňském roce společnost Telefónica O2 Czech Republic. Pokračování spolupráce se odrazí v růstu kvality akce, která zahrnuje odbornou konferenci a slavnostní vyhlášení výsledků ankety.

27. 4. 2009
KL2009

Čtvrtý ročník ankety Křišťálová Lupa 2009 – Cena českého Internetu včetně odborné konference Czech Internet Forum, se uskuteční na podzim letošního roku. Již nyní je ale daná pozice generálního partnera, kterým se po dobré zkušenosti z loňska stává opět společnost Telefónica O2. Letos ve spojení s anketou představí netradiční inzertní formáty sdružené pod hlavičkou O2 Média (www.petmilionu.cz).

Během tří let se z ankety Křišťálová Lupa podařilo vytvořit nejprestižnější událost českého Internetu. Vloni se do hlasování zapojilo neuvěřitelných 64 tisíc lidí. To je silný závazek, abychom každý ročník udělali lepší než ten předchozí. Proto si vážíme toho, že společnost Telefónica O2 náš projekt podpoří ještě výrazněji než v loňském roce, komentuje Ján Simkanič, výkonný ředitel společnosti Internet Info.

Jsme rádi, že můžeme ve spojení s anketou Křišťálová Lupa představit odborné veřejnosti novinku O2 ze světa reklamy, projekt O2 Média, upřesňuje Jana Vyhlídalová, ředitelka útvaru informačních a reklamních služeb společnosti Telefónica O2 a doplňuje: Hlavní výhodou tohoto projektu je důraz na efektivitu, kdy prostřednictvím inzerce v různých médiích nabízených naší společností mohou zákazníci oslovit vybranou cílovou skupinu. V rámci aktivit Křišťálové Lupy představíme detaily tohoto řešení.

Loňským vítězem hlavní kategorie Projekt roku se stala služba bezrealitky.cz, která zprostředkovává prodej a koupi nemovitostí bez realitní kanceláře. Kompletní výsledková listina ankety Křišťálová Lupa 2008 je k dispozici na stránkách ankety. Anketu pořádá server o Internetu a telekomunikacích Lupa.cz.

KL2008 fotkyGenerální partner

O2 Media


Partner

Active24 - logo


Hlavní mediální partner

MaM - nové logoPro bližší informace prosím kontaktujte:

Hana Šebelová, marketingová ředitelka
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 130, 110 fax 244 003 220
E-mail: sebelova@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O serveru Lupa.cz, www.lupa.cz

Lupa.cz je jeden z nejstarších a nejznámějších specializovaných zpravodajských serverů na českém Internetu. Jádrem jeho obsahu jsou původní denní komentáře z oblasti Internetu a telekomunikací se zvláštním zřetelem na problematiku poskytovatelů připojení, internetového obsahu, marketingu a e-commerce.

O společnosti Internet Info, s. r. o., www.iinfo.cz

Společnost Internet Info, s.r.o., je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem známých zpravodajských a zábavních serverů (např. Lupa, Měšec, Root, DigiZone, Podnikatel, Slunečnice, Bomba, Vitalia), provozuje profesionální systém pro měření a analýzu návštěvnosti NAVRCHOLU.cz a pod značkou Dobrý web poskytuje konzultační služby v oblasti internetového marketingu a realizuje studie internetového trhu v České republice. Organizačně zajišťuje také chod sdružení TUESDAY Business Network, které pořádá odborné konference a setkání IT odborníků.

O společnosti Telefónica O2 Czech Republic, www.cz.o2.com

Telefónica O2 Czech Republic je předním integrovaným telekomunikačním operátorem na českém trhu. V současnosti provozuje více než sedm miliónů mobilních a pevných linek, což z ní činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb na světě. Nabízí nejucelenější nabídku hlasových a datových služeb v České republice. Mimořádnou pozornost věnuje využití růstového potenciálu především v datové a internetové oblasti. Společnost provozuje nejrozsáhlejší pevnou a mobilní síť včetně sítí 3. generace – datovou síť CDMA a síť UMTS, která umožňuje přenos dat, hlasu, obrazu a videa. Telefónica O2 Czech Republic je také předním poskytovatelem ICT služeb v zemi.